“Septembris ei joo” kampaania ergutab säästma nii tervist kui rahakotti

Mina mõtlesin, et see on nii absurdne idee, et sellise asja peab järele proovima. Parimad rahalised harjumused, mida peaksid kohe rakendama. "Selle aasta kampaania on ei jooks ja see on natuke laiem kui lihtsalt septembris ei jooks. Toimetaja: Rutt Ernits. Idee on teisteski riikides levinud, nii Soomes kui ka Austraalias korraldatakse taolisi ettevõtmisi.Eelmisel aastal liitus "Septembris ei joo" üleskutsega ka tervisearengu instituut, kes kaasas sellesse kuulsused nagu Karl-Erik Taukar ja Kristel Aaslaid.

"Septembris ei joo" kampaania sai alguse sõprade.

.

Kas ma peaksin võtma laenu?. Sel korral on kampaanianägu Luule Komissarov. Ta selgitas, et see on alkoholivaba maraton. Septembris ei joo. likes. Aktsioon "Septembris ei joo!" ühendab inimesi, kes lubavad septembris alkoholi mitte tarvitada. "Ta kutsus mind vanalinna meelelahutusasutusse ja ütles, et teeb seal ühe õlle. Ma usun, et inimesed, kes septembris läbivad selle maratoni, jaksavad ka ultramaratoni edasi panna," avaldas ta lootust. Seda, miks kampaania aasta-aastalt populaarsemaks muutub, Kimmel öelda ei oska. Video | Uudo Sepp võtab "Septembris ei joo" kampaaniat nii tõsiselt, et pani õllepurgi vastu rusikad käiku.

Septembris ei joo! Kui tahad alkoholiga mõneks ajaks.

. “Septembris ei joo” kampaania ergutab säästma nii tervist kui rahakotti. "Kui minu käest on küsitud, kes siis sellega liitunud on, siis ainus omadus, mida ma oskan öelda, on see, et ilmselt hea huumorimeelega inimesed," arvas ta.Kampaania ainus reegel on, et alkoholi ei tohiks kuu aja jooksul tarbida.

Karl Erik Taukar ja Kristel Aaslaid #septembriseijoo.

. Karolin Jürise on noor ja helge tulevikuga näitleja, kes on tänavuse «Septembris ei joo» kampaania reklaamnägu. Tema safarijuhi kostüüm ilutseb Eestimaa linnapildis, kutsudes alkoholist puhkust võtma. "Sel aastal on väga originaalne idee sellel kampaanial taga - ei jooks," avaldas Kimmel.

Koos septembriga algas kampaania „Septembris ei joo.

Kommentit