15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused näitavad naiste võimekust ärimaailmas

15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused näitavad naiste võimekust ärimaailmas. Kaks ettevõtlikku naist suudavad tema sõnul panna nägema, et õmblussalong pole lihtsalt särkide, pükste ja kleitide sepikoda, vaid et teha saab avatud suhtumise korral kõike, kus kannatab kangast ja niiti rakendada.

Rõivad pakuvad loomisrõõmu - Kultuur - Tartu Postimees

. Meie soov on väärtustada ja tunnustada ettevõtlikku naist, kes tegutseb parimal viisil ja töötab maapiirkondade elukvaliteedi tõstmise nimel. Kirjalikult esitatud kandidaatide hulgast teeb otsuse ETNA juhatus.

Kuum kaup: salataskutega rinnahoidjad - undefined - Eesti.

. Laenutaotlus Kreditex. Mittetulundusühing ETNA Eestimaal tunnustas teist korda ettevõtliku naise tiitliga tublit ja tegusat Eesti naist, kes on silma paistnud ettevõtluse arendamisel ja olnud aktiivne oma piirkonna elu edendaja. Loe lähemalt × Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Hea lugeja, leidsime Sinu arvutist pahavara Kontrolli oma veebilehitseja lisasid või pöördu abi saamiseks IT-spetsialisti poole.. 15 ettevõtlikku naist, kelle inspireerivad saavutused näitavad naiste võimekust ärimaailmas.

Kodulaenukalkulaator kiirlaen ID kaardi tuvastamisel.

Ettevõtliku naise konkurss 2012 | Võrtsjärve Sihtasutus

. Kaks ettevõtlikku naist valmistavad enda sõnul puhast kulda ehk kohalikust mahedast toorainest sügavkülmutatud beebipüree kuubikuid. - Maaleht

Kommentit