Ära kuluta raha mõttetutele märkamatutele kulutustele.

Otsi endale väike lisatööKui sa ei tule kuidagi oma palgaga välja, uuri, äkki saaksid töö kõrvalt teha muid väikeseid tööotsi. Tee endale realistlik eelarveKui sa näed iga kuu, et ei vea kuidagi palgapäevani välja, vaata kriitilise pilguga üle, kuhu sul kõige rohkem kulub.

Kasulik teada: pulmadeks saadud raha ära kuluta.

.

Rahakotis haigutab tühjus, aga palgapäevani on veel maa ja.

. Tee endale hädaabifondElus juhtub ikka ootamatusi. Odava intressiga laenud Bondoralain. Arvesta iga kuu alguses, kui palju on sul päriselt võimalik kulutada raha meelelahutuse peale. Kui sa armastad käia šoppamas ja sõbrannadega tihti väljas söömas, ja märkad nüüd, et see ei ole üldse odav tegevus, peaks ehk nüüd rahaliselt natukene tagasi tõmbama.

Unistad edukamast elust? On asju, mida rikkad inimesed.

.

EMMEHÄKID| Ära kuluta raha kallite õnnitluskaartide peale.

. Vali parim 40 euro väärtuses kiirlaen 30 päevaks. Siin on häid stiilinippe, kuidas näha hea välja ilma, et peaksid pankrotti minema. - DELFI. Pesumasin või külmkapp läheb katki, järsku on vaja uusi talvesaapaid. Sa ei pea raha kulutama selleks, et oma kingid muljetavaldaval viisil ära pakkida. Säästa keskkonda ja kasuta asju, mis sul juba ilmselt kodus olemas on. Sinu kink hakkab nii oma ilu poolest ehk rohkem silmagi kui tavapoodides müüdavasse pakitu. Sea pikaajalised eesmärgidKui sul on mõni kindel eesmärk, mille poole püüelda, näiteks unelmate puhkusereis või lapsele toreda kingituse ostmine, siis pane iga kuu kindel summa selle jaoks kõrvale. Sellisteks juhtudeks on väga vajalik tagavararaha olemasolu. Ära kuluta raha mõttetutele märkamatutele kulutustele. Krediiditaust smsraha. Ära kuluta raha mõttetutele märkamatutele kulutustele..

Ükskõik mis siin elus juhtub, on oluline, et sa suudaksid üksinda toime tulla hädaolukordadega. Mure raha pärast on tuttav pea igale inimesele. Meile tundub alati, et raha on liiga vähe. Kuid isegi kui palk on tõesti väike, annab ära teha mitmeid asju, et raha kokku hoida. Pulmade korraldamine on kallis lõbu. Kui olete partneriga omavahel arutanud, et kas on tark selleks puhuks laenu võtta, pange tähele. Sääsk on Eesti suve vapiloom. Kuna sääsed võivad muidu vahva lõkkeõhtu muuta tõeliseks piinaks, on inimesed leiutanud mitmeid abivahendeid neist vabanemiseks. Selleks, et ise kaunid õnnitlus- või tänukaardid meisterdada, pole palju vaja - ilmselt on sul vajalikud asjad juba praegu kodus olemas. Nipp sobib väga hästi ka neile viimase minuti tegutsejatele, kel kohe õnnitluskaarti vaja, kuid poed juba kinni. Kindlasti ära näpi oma suure vaevaga kogutud raha ega ära kuluta seda millegi muu jaoks

Kommentit