Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule!

Isegi porgandite kuju varieerub redisesarnasest ümmargusest suurte ja väikeste koonusteni.Toorelt söömiseks on parimad värsked vastvalminud varajased porgandid. Kohtumiseni puukoolis! Vääna Puukool OÜ Head kliendid! Seoses puhkuste ajaga, oleme juulikuus laupäeviti suletud. Tule tutvu pakkumistega! August ja september on väga head istutuskuud. Pühapäeval on puukool suletud.

Lõkketegemise ABC: ära lase jaanilõket silmist - Kodustiil

. Puukoolis töötades on see kõik võimalik. Valikus on lisaks tavapärasele ja harjutud juurvilja värvile eri toone valgest, kollasest ja lillast. Hea puukooli klient! Puukoolis on jälle sügiseselt soodsad hinnad paljudele taimedele. Lõikekuuse saate ise välja valida ning maha saagida.

Saed on puukoolis olemas, kuid võite tulla ka oma saega. Sinu tööülesanneteks on: trimmerdamine, muru niitmine, suurte puude istutamine ja väljakaevamine, mullasegude ettevalmistamine ja muud lihtsamad abitööd. Lisaks lõikekuuskedele on valikus ka ilusad potikuused. Valikus on vanad head ja tuntud taimed aga on ka uusi ja põnevaid üllatajaid.

Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule! -

. Lisaks kiirlaen sularahas 0% intressiga ja soodne auto laen.. Ilusaid pühi! Vääna Puukool OÜ Kevad on käes ja puukoolis käib vilgas töö! Armas klient, oled oodatud meie puukooli, et täiendada oma taimede kollektsiooni või rajada juba ammu mõttes olnud hekk. On hästi ületalve säilivaid ja samas ka värskelt tarbimiseks mõeldud sorte. Ära lase jaanipäeva kulutustel rikkuda jõule. Need ei olegi säilitamiseks mõeldud ja võib kevade ning varasuve jooksul külvata lausa mitu korda – nii kevadel tavapärasel ajal kui ka isegi veel vahetult pärast jaanipäeva.

Arvustus. "Jaanipäeva" punased suveööd | Film | ERR

. Porgandisorte on turule ilmunud väga palju. juunil on puukool suletud. Oleme sel aastal potti pannud serbia kuuske, kanada kuuske, korea nulgu, torkavat kuuske e hõbekuuske ja … Loe edasi

Kommentit