Bondora foorum

Bondora foorum. Trustly - kõige kiiremini jõuab makse Sinu Bondora kontole, kui sooritad selle läbi Trustly. Sissemaksete tegemiseks logi sisse oma kontole sisse ja klõpsa nupul „Sissemakse“. Makserekvisiidid leiad, kui vajutad nupule “SEPA makse”.  SEPA makse laekub Sinu Bondora kontole üldiselt mõne tunni jooksul. Pakkumised on koostatud võttes arvesse Sinu esitatud andmeid.

Pühadel ja nädalavahetustel võib raha jõudmine sinu Bondora kontole võtta rohkem aega. Makse kinnitatakse kohe ja see laekub Sinu Bondora kontole mõne minutiga. Anonymous Proxy detected, click here.  Kui soovid teha ülekande oma internetipangast, palun kasuta selleks SEPA makserekvisiite. Palun märgi kindlasti viitenumber ja makse selgitusse oma nimi. Sul ei ole võimalik oma Bondora kontol laenutaotlust tühistada. Lõplik pakkumine võib erineda algselt taotletud summast või e-maili teel saadetud reklaampakkumisest. Kehtival taotlusel juba esitatud andmeid muuta ei ole võimalik.

Bondora – Laenud, Intress, Investeerimine & Tootlus

. Laenuprobleemid. Pane tähele! Trustly makseid on võimalik sooritada vaid Bondora kontole sisse logides. Selleks logi sisse oma panka, alusta uut makset ja sisesta vajalikud andmed. Sissemakse tegemiseks vajuta nupule „Pangalink”, leia üles oma pank ning logi internetipanka sisse. See on turvaline ja tasuta teenus, mille kasutamiseks vajad vaid oma internetipanga sisselogimisandmeid.. Pärast taotluse täitmist tehakse Sulle kolm parimat pakkumist. Samuti ei ole Sul võimalik ise taotlust tühistada. SEPA makse - soovi korral saad makseid sooritada oma internetipangast.

P2P Pangandus: Laenupõhine ühisrahastus - Investeerimine.

. Kui Sinu panka ei ole Trustly nimekirjas, ei ole Sul võimalik seda meetodit ülekande tegemiseks kasutada.

Laen eraisikult - Perekooli Foorum

. Kui soovid laenutaotlusel andmeid muuta, pead ootama selle aegumist ning seejärel on Sul võimalik uus taotlus esitada. Kui soovid valida väiksemat summat, kui pakkumises märgitud või muuta laenuperioodi, saad seda teha, kui kerid lehte allapoole

Kommentit