Bondora kogemused ja arutleu

Bondora kogemused ja arutleu. Teenindusüksuse juht on pankur, kellel on ulatuslikud kogemused tarbijate laenude, liisingu ja kindlustustoodete arendamises ning ta on olnud kõrgetel positsioonidel Swedbankis, mis on juba üle kahe aastakümne olnud juhtiv Rootsi jaepank. Laenutoote tehnoloogia üksuse juht vastutab tehnilise projekteerimise eest ning ta on juhtiv tehniline arhitekt, kes on eelnevalt töötanud nii Microsoftis kui ka teistes äritarkvara asutustes.

P2P Pangandus: Laenupõhine ühisrahastus - Investeerimine.

. Vivius laen SMS laen wives. Bondora kogemused ja arutleu. Iga meeskond koosneb nii tehniliste kui ka äriliste teadmistega inimestest, kes vastutavad oma tegevusala eesmärkide saavutamise eest. Bondora kogemused ja arutleu. Miina Malk Ei. Teenus on sajaprotsendiliselt kompetentne ning puudub põhjus muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte Bondora AS pakub neid laene tõepoolest. Previous. Tööta. Next. Ühisraha OÜ – Ühisraha.

Võtmetöötajad ja kõrge. -

.

Bondora kogemused ja arutleu – Laenud Eestis

.

Tarbijakrediidi osakond koosneb kuuest erineva tegevusalaga meeskonnast, kes tegelevad laenuvõtjate hankimisega, pettuste avastamise, KYC/AML, emiteerimise, hindamise ja hinnakujundamisega, laenude teenindamise ning toega. Laenutoote üksuse juht vastutab kasutaja kogemuse ning turunduse eest ning ta on üks kogenumaid online turundajaid Eestis.

Kommentit