Bondora või isepankur

Väljastatud tegevusluba, mille eesmärk on kaitsta teenuse kasutajaid, tagab, et ettevõte tegutseb kindlate reeglite ja nõuete kohaselt. Bondora ise laene ei väljasta, vaid pakub administreerimisteenust, kontrollib laenusoovijate tausta ja hoolitseb kasutajatevaheliste maksete liikumise eest. Bondora või isepankur.

Logi sisse | Bondora

. Lisaks kasutatakse Bondorast laenatud raha remondiks, liiklusvahendi soetamiseks ja muuks tarbimiseks. Laenusoovijatel on võimalik laenata teistel kasutajatelt ehk investoritelt raha, kes saavad laenatud summalt intressitulu.

Bondora – Vikipeedia

. Euroopa Liidu riikide ja Šveitsi residendid saavad Bondora keskkonnas investeerida raha otse Eestis, Soomes, Hispaanias ja Slovakkias väljastatud tarbimislaenudesse. Kõik laenajad läbivad ranged taustakontrollid mille käigus analüüsitakse laenaja tagasimakse võimekust ning arvestades ligi kahtekümment teist muutujat arvutatakse laenajale krediidiskoor. Laenud 19 aastastele. Kuus nädalat pärast ettevõtte loomist otsustas juhtkond uueks kaubamärgiks valida isePankur. Bondora või isepankur. Kohaldatavad reeglid ja nõuded on kirjas finantsinspektsiooni käsiraamatus. aastal valiti ettevõtte tegevjuht Pärtel Tomberg Eesti parimaks nooreks juhiks.. aasta veebruaris võitis isePankur parima e-äri tiitli ning esindas Eestit World Summit Awardil. Investorid teenivad laenatud rahalt intressitulu. isePankuri juhtkond koosnes kolmest kaasasutajast: Pärtel Tomberg, Mihkel Tasa ja Martin Rask. aastal pakkuma täisteenust Soome ja Hispaania turgudel. isePankur portaal viis kokku laenajad ning investorid.

aastal elektroonilise vahekohtu. Juhtkonna tööd toetas isePankuri nõukogu, mis koosnes finants- ning tehnoloogiavaldkonna spetsialistidest. aasta märtsikuus avati täisteenus Slovakkia turul.

isepankur Archives | Kuidas saada rahaliselt vabaks

Kommentit