Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära

Kõikides Coopi poodides saab nüüdsest teha tavapäraseid pangatoiminguid nagu näiteks võtta sularaha. Sellega Coopi poes tasudes saab püsikliendi soodustusi, seega polegi vaja eraldi kliendikaarti. Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära. Coop ja Inbank ostsid osaluse Krediidipangas. Finantsinspektsiooni juht Kilvar Kessler. seletas tehingut. Foto: Karin Kaljuläte. Krediidipanga enamusosaluse ostuhuvilisi oli üksnes Eestist mitu, ütles Finantsinspektsiooni juht Kilvar Kessler.

Inbanki juhatus sai Eestis ja Lätis uue liikme - ä

. aasta oktoobris avatud panga puhul on tegemist endise Krediidipangaga ehk kõik senised Krediidipanga kliendid kogesid samuti üleminekut uuele brändile. Soodsaim laen.eestis. Ülevaade - Coop PankNimi “Coop” on paljudele eestlastele juba tuntud, seda kas finantsteenuste või toidupoodide poolest – tuleb tunnistada, et viimane on kindlasti kuulsam.

KÜLAVAHEKÜSITLUS -

. Laenud auto ostmiseks. TF Bank AB – TF Bank.

Coop Pank -

. See tähendab, et varsti saad ühe korraga osta leiba ja vorsti ning maksta arveid.Coop Pank igapäevapangandusNagu igal korralikul pangal on ka Coop Pangal arvelduskontod ja pangakaardid. Uus Eesti pank Coop Pank alustas täna tegevust; Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära; LHV Pank; Krediidi pank; laenud sularahavabamõtlemine; Soodsaim väikelaen; pank ZiiP; Kiirlaen ja pank; SMS laenu võtmine

Kommentit