Credit 24 laenud: krediidikonto & kiirlaen 15-minutiga

Credit24 Väikelaen ja Autolaen | Kui Hea Laen on Credit24?

. Intresse tuleb maksta ainult selle osa eest, mis on ära kasutatud. Piiranguks on ainult krediidilimiidi suurus. Krediidikonto kasutamisega saab algust teha nii nutitelefoni kui arvuti teel.

Iseteenindus - Credit24 Eesti

. Krediidikonto on suhteliselt uus laenutoode, mis sisaldab kliendile laenulimiidi avamist, mille ulatuses vahendeid ta vastavalt enda äranägemise järgi kasutada saab, kas siis osaliselt või täielikult.

Väikelaen - Credit24

. . Kust saab laenu kui on maksehäired kiirlaen ilma tagtiseta. Krediidikonto on lemmiktoode neile, kes soovivad, et neil oleks vajaduse korral olemas koht kust laenu võtta, ilma et see neile muul ajal raha maksaks. Kui rääkida lähemalt krediidikonto omadustest, siis on see sarnane väikelaenule, peamiseks erinevuseks on see, et kliendil on võimalik virtuaalse krediitkaardi pealt laenu võtta siis, kui ta ise seda soovib ja täpselt nii palju, kui ta ise soovib. Sageli ei võta see aega rohkem, kui paar minutit, seda muidugi juhul, kui täidate ära kõik laenu saamiseks vajalikud nõuded.

Kui avate krediidikonto ning sealt pealt laenu ei võta, siis te selle eest maksma ei pea.

Credit24 -

. Laenuprotsessi kvaliteedist annab märku ka nende kliendiportfelli suurus. Intresse maksate ainult laenatud summa ulatuses. Credit 24 laenud: krediidikonto & kiirlaen 15-minutiga. Mõlemad pakutavad laenutooted on omavahel tingimuste poolest üsna sarnased, kui laenu puhul on tegemist fikseeritud summaga, siis krediidikonto on rohkem nagu virtuaalne krediitkaart. Ettevõtte peamiseks tegevusharuks on lühiajaliste, ilma tagatiseta tarbimislaenude pakkumine

Kommentit