Eesti pank tarbimislaen

Tarbimislaen  Tarbimislaen on laenutoode, mida pakuvad enamik laenuandjaid..

Taotlemiseks ei ole vajalik eraldi kinnisvara tagatist, piisab kui on olemas regulaarne tõestatud sissetulek, mis peab olema enamasti vähemalt miinimumpalga suurune.

Coop Pank -

.

Tarbimislaen -

. Laenu täpne suurus ja tagastamise tähtaeg ning intressimäär sõltub sissetulekutest, kohustustest ning tihti ka varasemast maksekäitumisest. Eraisikute laenuturg on väga kontsentreeritud, ligikaudu pool turust kuulub Swedbank'ile, ülejäänu jaotavad omavahel peamiselt SEB Pank, Danske Bank Eesti filiaal ning Nordea Bank Finland Eesti filiaal.

Tarbimislaen - Versobank AS (likvideerimisel)

. Tarbimislaenu tingimused kogukulukuse määr, kuna laenuperiood on pikem ja intress madalam. Kontaktinfo. Siiski võivad laenuandjad suuremate summade laenamisel nõuda lisatagatiseks ka eraisiku käendust või näiteks pangas olevat hoiust või kinnisvara.

Tarbimislaenud ilma tagatiseta Eestis |

. Eesti pank tarbimislaen. Panga soov on tuua igapäevased pangateenused inimestele lähemale, et igaühel oleks hea elada igas Eestimaa nurgas. Tarbimislaen on kiire ja lihtne võimalus oma igapäevaste kulutuste katmiseks või ka mõne suurem tehingu nagu näiteks autoostu või omaosaluse finantseerimiseks. on loodud selleks, et anda tarbijale võimalus kasutada tarbimislaenu pakkumisi erinevatelt Eesti laenuandjatelt. Kui märkasid, et andmed meie kodulehel on valed, võta meiega kindlasti ühendust.

Kommentit