Eraisiku pankrot – võimalus pääseda võlgnevustest?

eraisiku pankrott - DELFI Naistekas

. Seda, et oled pankrotis näeb edaspidi krediidiinfost e. olge julgemad ja uurige seadustest oma võimalusi. Uurisin asja päris täpselt järgi ja kavatsen ise selle läbi teha ainult et väga enesekindel peab olema sest oi mis võimalusi sulle hakatakse pakkuma kui nõuad eraisiku pankrotti endale. Täielik absurd ja polegi muud teha kui isiklik pankrott välja kuulutada. Sama ka pankade hüpoteekide jääkidega, kui ikka kodu ära võetakse ja tuleb sundmüük üliodava hinnaga, siis pole küll mingit mõtet enam kellelegi midagi maksta. selleks on olemas PANKROTISEADUS- seal ju ilusti kõik kirjas. Taolistel puhkudel ei ärka küll kellegi südametunnitus ja eks ta õige ole ka. sul peavad olema head tutvused, et uuesti järje peale saada.

kui mõni haldur seda ei viitsi teha, on see teine asi, aga ärge kujutage ette, et "müüte" maja emale ja jooksete siis avaldust tegema.Kutt' ile. sinu nime taha jääb alatiseks sõna pankrotis, sul on väga raske töökohta leida. ega pankrotihaldurid ja kohtu töötajad lollid pole. ehk siis käendaja vastutab ise ja nn tagasinõuet ei ole.ainus, mis jääb peale pankroti läbitegemist isiku kohustuseks on elatis. pead sellel ajal olema kättesaadav, ei tohi ilma loata välismaale sõita. soovitan lugeda pankrotiseadust, kus on selline tore osa nagu tagasivõitmine. Loodan, et sul on palju kannatust ja iseloomu siis suudad selle samuti läbi teha. siis müüakse maha kogu su maine vara. kui pankrotihaldur su taotluse rahuldab, siis oledki võlgadest vaba ja saad alustada täiesti nullist. Enam lihtsalt ei talu seda stressi inkassode ja muude tegelastega, tahaks rahus elada ja oma lapsi kasvatada. nii lastele kui vanematele. võib lihtsalt olla nii, et neid kulusid ei maksa enam see isik, vaid kulud arvestatakse maha pankrotivara müügist ja isiku teenistusest, mis ületab miinimumpalka. Inimene elab üks kord ja terve elu ei saa ju mingit hüpoteetlist võlga makstes mööda saata. Eraisiku pankrot – võimalus pääseda võlgnevustest. sind ei usaldata tööle võtta, sulle ei usaldata korterit üürida jne. seda näevad kõik kes selle tasulise päringu sinna teevad ning seda teevad kindlasti kõik krediidiasutused kellega sul edaspidi tegemist tuleb teha. nad teavad väga hästi, kuidas püütakse oma tegelikke tulusid varjata. Oleks asjadele normaalselt lähenetud ja mõistlikke kokkuleppeid tehtud, siis oleks asi hoopis teine. igatahes on enne mõttekam pankrot teha, kui elu lõpuni jääda maksma näiteks hüpoteegina müüdud maatüki soetamiseks võetud laenu, nagu surnud hobust. enamuses eelkõnelejaist ajavad "saunas naised rääkisid" loba ja hirmujutte- asi siis tehakse täpselt seaduse piires ja seadusega ette nähtud korras. samuti ei pruugita võlgu kustutada, kui keegi suudab tõestada, et inimene ei pingutanud selle aja jooksul piisavalt ja ei otsinud tasuvamat tööd. . Ferratum Bank näitab alati, milline on toodete krediidi kulukuse määr.. kogu selle aja - pankroti meneltuse ja võlgadest vabastamise menetluse aja pead ära elama miinimumpalgaga.see hoopleja "kutt" ei pruugi saada mingit võlgadest vabastamist, kui selgub, et ta on enne panktroti menetluse algatamist oma vara ümber kantinud. menetluse algatamine ei tähenda seda, et oled kindlasti võlgadest vaba.see ka kahtlane jutt, et riik maksab kinni eraisiku pankroti menetluse kulud.

Eraisiku pankrot – Vikipeedia

.

Pankrotiseadus – Riigi Teataja

.

Eraisiku pankrot -

. Mina soovitaksin eestis inimestel, kes on rootsi pankade käest suuri laene ahminud- see asi läbi teha. sulle ei anta kunagi enam laenu, saad ilmselt ärikeelu ja ei tohi olla seotud ühegi juriidilise isikuga

Kommentit