Ise pankur EE

isePankur portaal viis kokku laenajad ning investorid. Kohaldatavad reeglid ja nõuded on kirjas finantsinspektsiooni käsiraamatus. Väljastatud tegevusluba, mille eesmärk on kaitsta teenuse kasutajaid, tagab, et ettevõte tegutseb kindlate reeglite ja nõuete kohaselt. Lisaks kasutatakse Bondorast laenatud raha remondiks, liiklusvahendi soetamiseks ja muuks tarbimiseks. Hapude laenudega tegeleb Bondora ja/või inkasso. aastal valiti ettevõtte tegevjuht Pärtel Tomberg Eesti parimaks nooreks juhiks. aasta veebruaris võitis isePankur parima e-äri tiitli ning esindas Eestit World Summit Awardil.

Proovi ise järele: kuidas saada e-poodides ostlemiseks.

.

laieneb Põhjamaadesse - Äriuudised - Majandus

. Kuus nädalat pärast ettevõtte loomist otsustas juhtkond uueks kaubamärgiks valida isePankur.

-

. Ekspress credit. aasta märtsikuus avati täisteenus Slovakkia turul. isePankuri juhtkond koosnes kolmest kaasasutajast: Pärtel Tomberg, Mihkel Tasa ja Martin Rask. Euroopa Liidu riikide ja Šveitsi residendid saavad Bondora keskkonnas investeerida raha otse Eestis, Soomes, Hispaanias ja Slovakkias väljastatud tarbimislaenudesse.

Laenusoovijatel on võimalik laenata teistel kasutajatelt ehk investoritelt raha, kes saavad laenatud summalt intressitulu. aastal elektroonilise vahekohtu. Investeerimine võimalik nii era- kui ka juriidilise isikuna. Ise pankur EE. Investorid teenivad laenatud rahalt intressitulu. Kõik laenajad läbivad ranged taustakontrollid mille käigus analüüsitakse laenaja tagasimakse võimekust ning arvestades ligi kahtekümment teist muutujat arvutatakse laenajale krediidiskoor. Bondora ise laene ei väljasta, vaid pakub administreerimisteenust, kontrollib laenusoovijate tausta ja hoolitseb kasutajatevaheliste maksete liikumise eest. Seotud kulud tasub investor. Juhtkonna tööd toetas isePankuri nõukogu, mis koosnes finants- ning tehnoloogiavaldkonna spetsialistidest.

Bondora – Vikipeedia

. Ise pankur EE. This Account has been suspended. aastal pakkuma täisteenust Soome ja Hispaania turgudel.

Kommentit