Kallis sõber, siin on 39 põhjust, miks ma sulle raha ei laena.

Kallis sõber, siin on 39 põhjust, miks ma sulle raha ei laena. Getter postitas täna oma Instagrami kontole erilise tähendusega foto just Nunnust.

- Hindamine

. Siin pildil hoiangi ma Nunnut esimest korda süles." Ehk siis fotomeenutus ajast, mil Nunnu esmakordselt Getteri süles oli.

Kiirlaenu omadused. Ühisrahastusportaal MoneyZen.

.

Sõprus - Paremad ees -

. Tarbimislaen ja väikelaenud Ferratum. Kiirlaen kuni 1000 euri sinu raha 24. "Ma ei suutnud oma silmi uskuda, kui ma teda nägin! Ta oli ikka väga väga pisike ja tegelikult on siiani! Meie kallis sõber ja väike valvur. Auto ostmine: liising või väikelaen?. Meie kallis sõber ja väike valvur. Siin pildil hoiangi ma Nunnut esimest korda süles." Ehk siis fotomeenutus ajast, mil Nunnu esmakordselt Getteri süles oli.

Head sõbrapäeva Sulle, kallis sõber!

. Tegemist on pomeraniani ehk kääbusšpitsiga, kes sai endale nimeks Nunnu. Kallis sõber, siin on 39 põhjust, miks ma sulle raha ei laena. GETTER JAANI AVALDAS oma Nunnust erilise tähendusega foto pilt: Kalev Lilleorg Armastatud lauljatar Getter Jaani elab juba mitmendat kuud oma pisitütre Emily rütmis, ent veel enne lapse sündi liitus Getteri ja Ott-Sander Palmi perega üks teinegi liige. Rauno Pehka - Ainult Sulle Ma pole kuri mäletan ma Sinust ainult head Kui tuleb suvi pikal suveööl sest laulma pean Sest ainult Sulle Sulle ma laule kirjutan. Getter meenutab, et ta mäletab väga hästi seda päeva, mil ta esmakordselt Nunnut vaatama läks.

Kommentit