Kiire viis raha teenimiseks

Katrin Laks soovitab plaanide täitmiseks teha endale kõigepealt selgeks oma rahaasjade tervikpilt. See on summa, mis võimaldab end jõulukuul kindlamalt tunda. Tema sõnutsi on hea keskenduda pikaajalistele soovidele ja arvestada olukorraga, kui inimene ise või keegi tema perekonnast peaks haigestuma või tekib mõni ootamatu väljaminek.

Lugege lisaks: Alati on mõistlik koostada eelarve finantskohustuste täitmiseks ja ebavajalike kulutuste vältimiseks. Kiire viis raha teenimiseks. Mänguline raha kogumise viis tõestab, et finantstagavara loomine ei pruugi olla koormav kohustus, vaid tore ja kasulik harjumus. „Võtke aega ja vaadake üle oma viimase poole aasta konto väljavõte: millele olete kulutanud ja kas on kohti, kust saaks kokku hoida,” soovitab Laks.

Teeni raha internetis - 3 moodust kuidas teenida 50-100.

. Kui palju maksab lemmiklooma pidamine?. Teeni kiirelt raha search taitur BigBank.ee. nädalal ehk juuli keskpaigas.

Magus elu. Kiire raha. Danske panga direktorit kahtlus.

. Selleks, et kogumine mugavamaks muuta, on võimalik sõlmida püsikorralduse leping, mille alusel kantakse määratud summa kindla sagedusega arvelduskontolt kogumishoiusele.

Rail Balticu tasuvusanalüüsist,

. Kiire viis raha teenimiseks. Korraga on raske suurt summat kõrvale panna, kui aga alustada väikestest summadest, siis tekib meeldiv harjumus ja oskus iganädalase väljaminekuga arvestada. Kogumist on võimalik kohandada vastavalt võimalustele. Motivatsiooni plaanidest kinni pidada annab ka eesmärgi meeldetuletamine. „Kogumise teeb kergemaks selge eesmärk, olgu selleks majanduslik sõltumatus, rahatagavara, kauaoodatud reis või ost, remont või uus auto,” ütleb Laks. Soovitame panna endale näiteks igaks esmaspäevaks meeldetuletus raha ülekandmise kohta kogumiskontole.

Kommentit