Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme

Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme. Lisaks jagas mõlemal päeval osalejatega mõtteid õpetaja-investor Kristi Saare. Inbank. „Tarbijale on oluline olla tähelepanelik ja jälgida, kas on tegemist võrkturustusega või on seal taga nn püramiidskeem. Lähemalt rääkisin just eraisiku dividendi-portfelli loomisest. Keda teema rohkem huvitab, siis Rait korraldab ka jätkukoolitusi ja ilmselt on temalt võimalik aktsiatesse investeerimise õppimiseks ka eratunde võtta. Teiseks esinejaks oli , kes rääkis kuidas paari aastaga ehitada nullist üles viiest üürikorterist koosnev kinnisvara portfell ja kuidas sealt edasi liikuda üüri-majani. ja Janar Saviir räägivad lähemalt üüriärist väikelinnas ja kuidas jõuda kortermajade arendamiseni. Eesmärk oli anda osalejatele teadmised, tööriistad ja motivatsioon, et soovi korral ehitada ülesse ka endale igavikuline dividendiportfell, mis võimaldab nii varasemat pensionit kui ka varade kogumist järeltulijatele. Seekord on teemaks aktsiad ja koolitus kandis nime “Aktsiatega rikkaks saamise õpik praktikas”.

Kuidas saada kiirelt rikkaks ja kuulsaks? -

. Lisaks räägiti mitmeid motiveerivaid ja õpetlikke lugusid reaalsetest projektidest ja tehingutest ja loodetavasti said osalejad õppida teiste vigadest. Kust saada laenu maksehäire korral avaldus avansi saamiseks. Seal on võimalus vabas õhkkonnas vahetada mõtteid esinejatega ning saada ka omavahel tuttavaks. Taaskord on teemad seinast-seina ja oleme lisaks ettekannetele jätnud aega laudades tutvumiseks ja aruteludeks. Olen viimaste aastate jooksul sujuvalt liikunud aktsiakauplemisest hoopis laenuandmise juurde. Taavi ettekandest saime teada, kuidas Bondoral on maist alates uued laenude väljastamise kriteeriumid ja mida teha selleks, et investor rohkematesse laenudesse sisse saaks. Teema on alustajatele eriti oluline, sest lihtsad vead võivad hiljem maksma minna tuhandeid eurosid. Juttu tuli ka pangalaenudest, remondimeestest ja kõigest muust, millega kinnisvaraga toimetades tegeleda tuleb. Kahtlev tasub olla siis kui lubatakse suurt tulu tulevikus. “ARSÕ praktikas” on hea koht, kus lisaks teadmistele saada ka uusi tuttavaid ja innustust. KINNISVARA teemablokis rääkis juba eelmisest korrast tuttav , kuidas on edenenud Stroomi Residentside projekt, näha sai pilte ja numbreid nii renoveerimistöödest kui ka esimestest üürilepingutest.

Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme -

. Lisaks räägib Jaak Roosaare oma kogemusest eralaenuandjana ja mida investorid vaatavad laenu andes. Kalle tutvustas ka Stroomi Residentside projekti ja rääkis korterite renoveerimisest. Taustakontroll ja seadused – Karin Oras, Arvisto & Partnerid advokaadibüroo Üürikinnisvara Tallinnast väljas: millised riskid kaasnevad, kuidas ehitada kaugjuhtimise teel, milline on tasuvus võrreldes Tallinna või Tartuga. põhjalikud koolitusmaterjalid ja juhendid, et leida endale sobiv varaklass ja investeerimisega algust teha. AKTSIATE teemablokis rääkis uue esinejana pikaajaline LHV portfellihaldur ja endine fondijuht Rait Kondor, mis need aktsiad üldse on, kuidas neid analüüsida ja kuidas aktsiatesse investeerida. Kalle on hea näide sellest, kuidas vaid paari aastaga on võimalik nullist üles ehitada mitmekümnest üürikorterist koosnev ettevõte. Lisaks headele tehingutele lahkasime ka ühte “õhku lennanud” laenutehingut. Esinejateks on juba tuntud tegijad kinnisvaramaastikul: räägib oma teekonnast üüriäris, keskendudes just teekonna algusele.

Kuidas saada rikkaks (mitte midagi tegemata.

. Esinejateks olid ARSÕ-st tuttavad investorid ja lõviosa ajast jagab teadmisi ja kogemusi Jaak Roosaare ise. Kui Sind teemad huvitavad ja tahad kursis olla tulevaste koolitustega, siis . Lisaks pakume süüa-juua ja veidi meelelahutust. Teemad ja esinejad olid sarnased Tallinnas toimunud koolitusega. Elva kortermaja renoveerimise näide. aastal plaanis suuri saalikoolitusi korraldada ja seega on see suurepärane võimalus uute kontaktide loomiseks ja vanade soojendamiseks. Lisaks üldistele, mitmetele varaklassidele suunatud koolitustele, plaanime edaspidi ka spetsiifilisemaid ja sügavuti minevaid koolitusi nii aktsiate kui ka kinnisvara valdkonnas. Juttu tuli hüpoteeklaenudest, avalikult mitte-kaubeldavate ettevõtete võlakirjadest, eraisiku käendusel laenu andmisest ja kõigest muust teema juurde kuuluvast. Esinevad praktikud, kes jagavad oma kogemusi üürikorterite haldusest üürimajade arenduseni. Peeter Pärtel katab põhjalikult juriidikat, sealhulgas üürilepinguid ja maksustamist. Armand Kuld, Tiit Blank, Jaak Roosaare, Margo Laul Suurimad ohud renoveerimise puhul ja kuidas teostada head ehitusjärelvalvet. See on hea võimalus uute kontaktide ja äripartnerite leidmiseks. Ranolilt õppisime lugema aktsiagraafikuid ja saime teada, milliseid allikaid ta aktsiate kohta info saamiseks kasutab. Meelis Liivak LHV Pangast tutvustas, kuidas pangast ärilaenu saada ja mida pank vaatab laenude väljastamisel. Iga osaleja sai kaasa mahukad materjalid, lepingute näidised ja Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpiku. Seekord oleme võtnud eesmärgiks, et esinejaid on vähem, kuid teemadesse läheme seevastu sügavuti sisse.

Lisaks tuli jutuks, kuidas edukalt osta ja müüa kinnisvara ja miks tegemist on profispordiga. Tavapäraselt toimub koolitus laudkondades, mis võimaldab rohkem suhtlust ja üksteiselt õppimist. Lisaks vaatame üle ka juriidika, maksunduse ja kinnisvaraturu olukorra

Kommentit