Kiirlaenude liigid

Väikelaen on tagatiseta tarbimislaen, mis on eelkõige mõeldud eraisikutele lühiajaliste, aga hädavajalike ning reeglina väiksemahuliste investeeringute ja kulutuste katteks. Võta esmane pakkumine ja võrdle neid omavahel. tagatiseta väikelaen. Auto ostmiseks või auto tagatiselt laenu puhul autolaenud, reisimiseks reisilaenud, remondiks remondilaenud ja äritegevuseks ärilaenud.

Võrrelda kiirlaenud -

. Loe täpsemalt väikelaenud kohta meie väikelaenude lehelt. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist.

Kiirlaenude liigid. Väikelaenud on konservatiivsemad kui kiirlaenud, aga liberaalsemad kui tagatisega laenud. Kiirlaenude liigid. See on alati täpsem ja parem kui intress, sest intress võib olla küll madal, aga laenukulud ajavad laenu kalliks ning seetõttu KKM iseloomustab laenukallidust tunduvalt paremini kui intress.. Lisaks pakkumisi võrreldes ja mõeldes saad võtta ka endale mõtlemisaega ning teha selgeks, et iga laen finantskohustus ja sellega kaasnevad ka majanduslikud riskid.

Autokiirlaen - Laen auto tagatisel ja auto kiirlaen

. Vali parim 500 euro väärtuses kiirlaen 6 kuuks. krediidi kulukuse määr on laenu otsene kulu, arvestades kõiki laenuga kaasnevaid kulutusi. TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Krediidi kulukuse määr võib olla suurem või väiksem, sõltuvalt pakutavast laenu täpsetest tingimustest. Siis selguvad täpsed kuumaksed, laenukulukus, intress ja laenu kogu tagastatav summa ning pakkumisi omavahel võrrelda. Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga. Laenude puhul tihti unustatakse võrdlemine ära ja võetakse huupi esimene ettejuhtuv laen, mis ei ole kindlasti majanduslikult kõige mõistlikum tegevus

Kommentit