Klienditeeninduse lahtioleku ajad 24. veebruaril

Jää kindlameelseks, kuid samaaegselt ka lahkeks ning seleta, et sa sooviksid aidata, kuid kahjuks antud olukorras ei ole see võimalik. Seetõttu on oluline alati lisada lünka midagi, mis tõesti kajastab olukorda. Esiteks, ….” Napisõnalised vastused ei aita kunagi kaasa pikaajalisema kliendilojaalsuse loomisele. Tihtipeale unustame selle viimase olulise lause lisamata. Mul on hea meel vastata kõikidele Sinu küsimustele. Kas emaili teel või verbaalselt, anna kliendile märku, et ta võib sinu poole pöörduda iga probleemi puhul. Seal oli üks huvitav artikkel …. Näiteks võid kohe üritada vastust leida: “Hea küsimus, andke mulle palun paar minutit – ma otsin meie dokumentidest, kas leian vastuse teie jaoks”.. See võib kiirelt rikkuda kogu kliendikogemuse. See tähendab, et pead oskama kliendile “ei” öelda kui tema soov ei ole teostatav. Väga paljud kliendid on just nagu Oliver ning huvituvad ettevõttest, mille tooteid nad plaanivad osta. “Kuigi ma tahaksin teid aidata, siis kahjuks…” Peaksid alati püüdlema selle poole, et pakkuda kliendile maksimumi, kuid arvestama peab ka sellega, et igal olukorral on oma piir. “Meeldiv tutvuda” “Meeldiv tutvuda” tähendab siin pigem seda, et suhtled kliendiga personaalselt vastavalt tema ootustele. Ära iial kasuta: “Ausalt öeldes…”. Mida ütled kliendile ja kuidas end väljendad mõjutab kogu teeninduskvaliteeti.

Tuntud USA teadlane avastas, et just need 3 tegurit määravad, kas meeskond on edukas või mitte

. Kuid kujuta ette kui klient pöördub sinu poole väga entusiastlikult ning sinu vastuseks on emotsioonitu “ei”. Ära iial kasuta: “See on tõesti jama”. Väga paljud kliendid arvavad, et sa ei hooli nende probleemist või teinekord ei taha nad sind lihtsalt sellega vaevata. Klienditeeninduse lahtioleku ajad 24. veebruaril. Klienditeeninduses kasutad “sulgemist” selleks, et klient lahkuks sinu juurest rahulolevana. Igal juhul tuleb kliendile alati kinnitada, et sul on hea meel teda aidata. Sobivam oleks vastata järgnevalt: “Tere Oliver! Väga meeldiv on kuulda, et Sulle meeldib meie blogi! Me töötame pidevalt, et pakkuda midagi uut ja kasulikku oma klientidele.

Hea lause, mida selleks kasutada võib olla järgmine: “Palun andke teada, kui saan Teile veel abiks olla”. Seletame selle lahti järgneva näite põhjal, kus klient saadab e-maili ettevõttesse: “Tere! Minu nimi on Oliver ning leidsin teid läbi ühe blogi.

PDF KLIENDITEENINDUSE ÕPPEKAVA -

. Kasuta väljendit tihti, kuid mõtle enne kui ütled – vaata, mis meeleolus klient on ja peegelda selle põhjal. Soovitame siinkohal kasutada nii-öelda müügi sulgemise strateegiat. see on” Lünka peaksid lisama midagi, mis sobib kõige paremini konkreetses olukorras. Alati tasub panustada rohkem ning muuta kogu kliendikogemus personaalsemaks ja lähedasemaks. Ära hakka kliendi ees arvama, vaid küsi üle ning kinnita, et leiad kliendile õige lahenduse ning tööta selle kallal. Kõige halvem on see, kui sa ei vasta kliendile midagi. Suurim eksimus on see, kui vastuses keskendutakse enda vigadele nagu näiteks: “mul on kahju, ma olen uus”, või “andke andeks, aga mult pole kunagi varem seda küsitud!”. Mulle meeldib, et te olete nii innovaatiline ning särav ettevõtte. Keskendu parem sellele kuidas ja millist lahendust sa pakkuda saad. Kui on maksehäired siis kust saab laenu. Klienditeeninduse lahtioleku ajad 24. veebruaril. “Hea küsimus, me leian Teile vastuse” Olukord, kus sa ei oska kliendi küsimusele koheselt vastata, on alati keeruline ja ebamugav, eriti kui oled uus antud äris. Rahulolematud kliendid järgivad oma emotsioone, mitte loogikat. Väldi väljendeid, mis näitavad, et sa ei taha kliendi olukorras olla. Näiteks: “Ma saan aru, kui ebameeldiv/ ärritav/ solvav see on”. Oluline on viisakalt ja personaalselt läheneda igale kliendile. Ära iial kasuta: “Kui ma õigesti mäletan.”, või teisi variante nagu “võib-olla, ma olen üpris kindel, ehk”

Kommentit