Kredexi noore pere laen

Kuidas valida mõistlik hoiukonto?. Kredexi noore pere laen. Energiamärgis annab infot hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiatõhusamatel hoonetel on ka pikem eluiga ja ühtlasi on nende väärtus kinnisvaraturul kõrgem. Energiamärgise klassi tuleb tõendada kehtiva energiamärgisega. Uue elamu ehitamisel või renoveerimisel on nõutud energiatõhususe arvutus ehitusprojektis, mille on välja andnud majandustegevuse registrisse kantud kvalifitseeritud ekspert.

Raha säästmine on parim viis suvepuhkuse finantseerimiseks.. Kodu renoveerimisel või ehitamisel peab see valmides samuti vastama C-klassi tasemele. Kredexi noore pere laen. Lähemalt KredExi käendusel väljastatavast eluasemelaenust saab lugeda Swedbanki kodulehel. Energiatõhusa eluaseme ostmiseks, ehitamiseks või oma praeguse kodu energiatõhusamaks renoveerimiseks saab nüüd võtta kodulaenu uue KredExi käendusega. Väiksema omafinantseeringuga eluasemelaen muudab kodu ostmise kättesaadavamaks. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.

KredEx käendab kodulaenu energiatõhusa eluaseme ostuks ja.

. On loomulik, et lapsi kasvatavate perede kulud on kaheliikmeliste leibkondade omadest suuremad. Finantseerida saab ka eluaset, mida ei ole seni kasutatud alaliseks elamiseks, aga kus soovitakse teha rekonstrueerimistöid ning pärast seda hakata hoones alaliselt elama. "Laenukäendus aitab soetada kodu, mille ehitamisel on enam mõeldud hoone kui terviku säästlikkusele ning võimaldab oma olemasoleva elumaja energiatõhusamaks muuta.

KredExi eluasemelaenu garantiide kasutusvõimalused.

. Laenukäendus on suureks abiks ka noortele spetsialistidele. Seetõttu peredele, kes planeerivad oma kodu renoveerida, aga ka osta või ehitada, on KredExi käendusega kodulaen heade ja soodsate tingimustega võimalus,“ ütles SEB jaepanganduse divisjoni direktor Tõnu Sepp.

Eluasemelaen Kredexi käendusega | Luminor

. Mis on tagatis ning mida saab tagatisena kasutada?. Miks laenuandjate personaalsed pakkumised nii halvad on?. Lugege lisaks: Noore pere laen KredExi käendusel Energiatõhususe parandamiseks mõeldud kodulaenu taotlemiseks ei pea eraldi pöörduma KredExi poole. Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Kui aga soovite enne valiku tegemist oma võimalusi arutada, siis tulge terviknõustamisele. Oluline on asjaolu, et KredExi käendus on tasuline. Tegemist on esimese finantsteenusega Eestis, mille eesmärk on soodustada energiatõhusa kinnisvara soetamist ja loomist," ütles Reinsalu. Käenduse saamise korraldab panga kliendihaldur. Kuid tingimuseks on see, et laenusaaja on soetatava, ehitatava või renoveeritava eluaseme omanik ja see on ka tema alaliseks elukohaks. KredExi käenduse eelduseks on see, et ostetav korter või väikeelamu vastab kodulaenu taotlemisel vähemalt energiamärgise klassile C. KredExi eluaseme ja energiatõhususe divisjoni juhi Triin Reinsalu sõnul on energiatõhusa eluaseme laenukäenduse väljastamise eesmärk tõsta inimeste teadlikkust energiatõhususest ning suunata inimesi valima ja ehitama energiasäästlikumaid elamispindu. Mõnikord võib olla keeruline vajalik omafintseeringu summa kokku saada. KredExi käendus muudab kodu ostmise kättesaadavamaks Mart Siilivask Eluasemeturg on aktiivne ning inimesed otsivad pidevalt võimalusi oma elamistingimuste parandamiseks. „Energiasäästlikkusele suunatud investeering on kindlasti tark otsus, sest see võimaldab parandada inimeste elamistingimusi ja hoida kokku energiakuludelt

Kommentit