KREDIIDI REGISTER

Oma aega hindavale kliendile on aga krediidiraportis välja toodud krediidisoovitus ja krediidiettepanek. Kui krediidisoovitus annab üldise indikaatori krediidi andmise otsuse osas, siis krediidiettepanek toob välja krediidilimiidi konkreetseks ajaks.

KREDIIDI REGISTER: Loodi Eesti esimene positiivne krediidi.

. Inforegister kasutab ärivõrgustiku kontseptsiooni firmade ning juhatuse liikmete vaheliste seoste tuvastamiseks ning visualiseerimiseks. Kasuta seda võimalust kas enda või oma konkurentide meediakuvandist ülevaate saamiseks. Nimelt saavad lepingulised kasutajad ise uuendada endi firmade tutvustusi, kontaktandmeid, kvartaalseid finantsandmeid ning muid detaile, mis on olulised firma kuvandi adekvaatseks kajastamiseks. Kasuta seda näiteks huvide konfliktide tuvastamiseks või firmadega seotud isikute ringist kiire ülevaate saamiseks.

KREDIIDI REGISTER Archives • Soodnelaen

.

E-Krediidiinfo

. Inforegistri finantshinnangus kajastatakse nii majandusaasta aruannetest pärit finantsnäitajaid aastate lõikes kui firmade endi poolt edastatud kvartaalseid finantsnäitajaid. Kui soovid oma kliente ja partnereid paremini tundma õppida, siis on ärivõrgustik vaieldamatult tõhus tööriist. Firmade ning juhatuse liikmete meediaraportites toome välja viited neid maininud online artiklitele peamistest meediaväljaannetest. Inforegister uuendab regulaarselt andmeid ettevõtete ja juhatuse liikmete kohta riiklikest registritest, veebist ning muudest allikatest. Need andmed seostatakse omavahel ning tehakse kättesaadavaks Inforegistri veebikeskkonnas. Ettevõtetele mõeldud andmebaas, mis võimaldab mugavalt hankida äriks vajalikku infot kõigi Eesti ettevõtete ja eraisikute kohta. Tasuta omanikud, juhatus, seotud ettevõtted, kinnistud, B-kaart. Finantshinnang annab firma finantseerijatele ja partneritele teada olulistest muutustest firma arengus. Juhul kui Su firmat puudutavad andmed vajavat kiiret kaasajastamist, saad neid ise muuta. Kust sab laenu.. Blogipostitused, Twitteri säutsud, Facebooki postitused firmade lehtedel ning artiklite kommentaarid tuuakse samuti meediaraportites kompaktselt välja.

KREDIIDI REGISTER.

Äriregistri teabesüsteem

. Tagatiseta väikelaen. Hea ning väga hea finantshinnang tuuakse firma profiilis avalikult välja ka eraldi märgisena. Free credit report online Bondora laen maksehäirega. Kinnisvararaportis on välja toodud konkreetsete objektide asukohad, kaasomanikud ning endisted omanikud. Tähelepanuta pole me jätnud ka sotsiaalmeedias ning Eesti blogiruumis toimuvat. e-äriregistri teabesüsteemis saate teha päringuid juriidiliste isikute, riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste kehtivate ning ajalooliste andmete kohta. Eraldi oleme välja toonud seoste otsingu, mis võimaldab efektiivselt tuvastada isikute ning firmade vahelisi seoseid läbi kolmandate isikute ja firmade. Lisaks finantshinnangule, milles on firmad varad toodud välja summaarselt, annab Inforegister kinnisvararaporti näol ülevaate firmade poolt omatud kinnisvarast. Laenutaotlus Omaraha

Kommentit