Krediidiinfo ja taustakontroll – miks ja millal?

.

OSTUTINGIMUSED -KREDIIDIINFO PORTAALIDES Ostutingimuste.

. Täpsema info saamiseks võta ühendust tehnilise toega. Järgnevusdiagrammil on näidatud KiDocExchange meetodite väljakutsumise järjekorrad faili üles laadimisel. Ühte veebiteenust on võimalik integreerida ükskõik millisesse arvutisse eeldusel, et on olemas internetiühendus. Failide edastamine ja vastuvõtmine Faile saab Creditinfole edastada ja ka vastu võtta KiDocExchange SOAP liidese kaudu. Faili üleslaadimise lõpetamine. status_code xs:integer Faili staatuse kood: Fail on edukalt üles laetud ning ootab töötlemist Tundmatu viga. Näiteks faili genereerimise aeg. Faili töötlemine ebaõnnestus. Näiteks faili genereerimise aeg.Creditinfo vastusfaili kuju: resp__.gz - Creditinfoga kokkulepitud toode, mille alusel koostatakse vastus fail. Krediidiinfo ja taustakontroll – miks ja millal. Kogu andmevahetuse ja tüübiteisenduste loogika on tarkvaraarendaja eest peidetud. KiDocExchange on Creditinfo veebiteenus failide saatmiseks ja vastuvõtmiseks. DownloadQueueType on assiotsiatiivne massiiv, millel on järgmised elemendid: Tagastatakse üles laetud faili staatus serveris.

krediidiinfo - Postimees: Värsked uudised Eestist ja.

. Creditinfo serveris kliendi poolt allalaadimist ootavate failide loetelu. Kliendid võivad kogu faili saata ka ühe osana. Krediidiinfo ja taustakontroll – miks ja millal. Creditinfo Eesti AS veebiteenused vähendada tehingute riske nii Eesti kui välispartneritega; hankida värsket informatsiooni usaldusväärsetest allikatest; saavutada tulemuslikku krediidijuhtimist ning häid suhteid klientidega. Laetakse serverisse ning lisatakse juba serveris olevale failile lõppu osa failist. Kui soovite maksehäire sisestamiseks mõeldud faili testida siis ärge kasutage silumismoodi. Sisuliselt ei erine tarkvaraarendaja jaoks veebiteenuse väljakutsumine tavalisest funktsiooni väljakutsumisest. - kliendi poolt määratud unikaalne id, millega eristatakse faile üksteisest. KiDocExchange veebiteenuse WSDL fail on aadressil. Programmi põhimõte sobib KiDocExchange liidese testimiseks. Veebiteenuse looja koostab koos veebiteenusega ka veebiteenuse dokumentatsiooni. Creditinfosse saadetava faili nimi peab olema kujul: req__.xml.gz - Creditinfoga kokkulepitud toode, mille alusel koostatakse vastus fail. Rohkem infot vea teate kohta võib saada meetodiga getStatusMsg. Tagastatakse staatust täpsustav info. File does not exists Kasutati faili identifikaatorit, mida ei eksisteeri. Failide jupitamist on soovitav kasutada desktop lahendustes suurte failide saatmisel. Pakkuda konkreetseid laenu. Lõpus kontrollitakse, kas üles ja alla laetud faili sisu on sama. Kord alla laetud fail kaob nimekirjast, aga faili ID säilitamisel saab faili alla laadida ka hiljem. Failide üleslaadimise initsialiseerimine. Dokumentatsioonis on täpselt ära kirjeldatud veebiteenuse interneti aadress, mis andmevahetusprotokolle peab kasutama, millised on liidese meetodite nimed, millised on sisend- ja väljundparameetrite tüübid. Faili alamosa allalaadimine Creditinfo failiserverist. Üritatakse pöörduda faili poole, mis kuulub kellelegi teisele. Veebiteenused on sõltumatud kasutatavast platvormist. Täpsema info saamiseks võtke ühendust tehnilise teoga. Lehelt leiate Creditinfo Eesti AS veebiteenuste dokumentatsioonid ja näidised. Tänapäeval on kõrgtaseme tarkvaraarenduskeskkondadesse loodud tööriistad veebiteenuste lihtsaks integreerimiseks.

WSDL kirjelduse põhjal suudavad arenduskeskkonnad genereerida programmeerija jaoks vajalikud teegid programmeerija poolt kasutatavas programmeerimiskeeles

Kommentit