Krediitkaardi turvalisus - kuidas tagada kaardi turvalisus & vältida probleeme?

Kui internetipood ei ole MasterCard SecureCode’i ja/või Verified by Visaga ühinenud, siis täiendavat tuvastamist Swedbanki internetipanga kaudu ei toimu. Internetiostude võimalus ei ole aktiveeritud. Kas välismaalt saab laenu võtta. Ferratum Bank p.l.c. Swedbank AS ei osuta krediidinõustamisteenust krediidiandjate- ja vahendajate seaduse mõistes. Lisakaardi saab programmi lisada konto omanik, äriklientide puhul ettevõtte esindaja või konto kasutamise õigusega isik. Rahalise olukorra taastamine pärast suve.

. Kaardile seatud kasutuslimiit on tehingu sooritamiseks liiga madal. Kontol ei ole piisavalt vahendeid. Turvalisuse huvides soovitame internetioste sooritada MasterCard SecureCode’i ja Verified by Visaga ühinenud e-poodides. Kaardiga e-poodides maksmine Programmiga liitumise tingimused: Programmi saab liita MasterCardi või Visa pangakaarte.

Järgmisena tuleb Teil sisestada oma Swedbanki internetipanga kasutajatunnus ja parool. Pangakaart on aktiveeritud ja toimiv. Enne tehingu kinnitamist kontrollige üle kõik detailid ja tasutav summa. Kontrollige alati, et tervitussõnum oleks õige. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Isiku tuvastamiseta laen laen kuni 10000. Kui autentimine õnnestus, suunatakse Teid tagasi kaupmehe juurde ja ostutehing jätkub tavapäraselt.

Laenumaksekindlustus - Swedbank

. Turvaelementide või internetipanga kasutajatunnuse puudumisel tuleb nende saamiseks pöörduda lähimasse Swedbanki esindusse. Kui tervitussõnum on vale või puudub, ärge ostutehingut kinnitage. “Debit” tähendab deebetkaarti ja “Credit” krediitkaarti. Kaardiomaniku nimi Kaardi number Kaardi aegumisaeg Kaardi CVV/CVC kood *Kaardil olev tähistus näitab, millist tüüpi kaardiga on tegemist. Ost on sooritatud ja lisasamme ei järgne. Pärast kaardiandmete sisestamist kuvatakse ostu kokkuvõte ja isiklik tervitussõnum. Krediitkaardi turvalisus - kuidas tagada kaardi turvalisus & vältida probleeme. MasterCard SecureCode’i ja/või Verified by Visaga ühinenud internetipoodidest leiab nimetatud lahenduste logod ning makse sooritamisel küsitakse täiendavat isiku tuvastamist Swedbanki internetipanga kaudu. Lisakaardi omanikul peab olema aktiivne Swedbanki internetipanga kasutajatunnus ja turvaelemendid

Kommentit