Kuidas raha küttearvetelt kokku hoida?

On aga mitmeid teisi lahendusi, mille abil saab igaüks pisut küttearveid kahandada. Samas oskaja käes töötab see masin kiiresti ja on pealegi vaiksem kui hüdrauliline oma pumba vingumisega – kostab ainult mootorivurin ning puuragin. Nii ei ole investeering rahakotile raske ning vastutasuks saad sa mõnusalt sooja kodu. Kui ristikujuline kiil lõhub paku ühe liigutusega neljaks, sujub töö mitu korda kiiremini, võrreldes lihtsa, pakku ainult pooleks lööva kiiluga.Puulõhkumismasina saab ehitada aga ka kallist ja keerukat hüdraulikat kasutamata. Kui koonuskruvi pakku haakub, võib ta selle lõhkujal käest rebida ja pöörlema lüüa ning sel juhul on tagajärg ettearvamatu.

Blogi -

. tarbimislaen, mille abil saab suure väljamineku jagada pikema perioodi peale. Pikemas perspektiivis, kui võimalik on, võid kaaluda ka radiaatorite liigutamist siseseinte äärde, kuid enamasti ei ole see võimalik või kujuneks liiga kalliks ja kulukas. Selline matitrikk on aga odav ja aitab säästa küttearvetelt.

10 kõige sagedamini esitatavat küsimust.

. Mõne masina puhul on püütud tööohutust tõsta sellega, et mootori ja töösilindri käivitamiseks peab kasutama mõlemat kätt. Korraliku kasutatud auto hinda maksvat masinat pole ilmselt mõtet koju seisma osta, kuid rentimisel võib teatud puhkudel juba olla jumet.

soojustamine - Postimees: Värsked uudised Eestist ja.

. Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt. «Meil on siin igasugu alternatiive, kellele saaks halva nime külge panna.

Kuidas vähendada küttekulusid - Maaleht

. Kui kodu vajab põhjalikumat uuendust võib tekkida dilemma, kas võtta pangast remondilaenu või saada siiski oma vahenditega hakkama. Nõu, mida sellises olukorras ette võtta, annab investor ja koolitaja Kristi Saare. Kiirlaenud ilma pangaväljavõteta. Halud liiguvad hunnikusse ning paremal juhul ka palgid sae alla konveierlindil. Kuidas raha küttearvetelt kokku hoida. Kui majapidamises ahje palju ning küttepuid kulub aastas mitukümmend ruumi, tasub halgude tegemisele läheneda juba tõsisema masinaga

Kommentit