Kuu lõpus raha otsas? 10 levinumat põhjust, miks võetakse kiirlaen.

Lihtsalt harjunud kokkuhoidlikumalt elama. Sa oled vist lihtsalt rikas :P*unistab siin päevast, mil mul oleks raha kuhjaga üle :pmul sama lugu.. mul ka jääks kui poleks eluasemelaenu kaelas. veel nii, et enne palgapäeva on paar päeva täitsa otsas ja siis kulutan oma krediitkaarte. Neil inimestel on sissetulek, kuid nad vajavad meie abi, sest neil on ajutiselt sularaha otsa saanud. raske on jah, aga muudmoodi ka ei osanud tol ajal. Tähtis on leida vastus küsimustele, miks sul kuu lõpus raha otsa saab ning mida teha, et see stsenaarium enam ei korduks. Tavaliselt kuu lõpus söögiraha eriti pole. selle siis kulutan kuu alguses suurematele vajalikele ostudele. Reisin ikka paar korda aastas, hobid ja trenn võtavad oma osa, söögiraha ei loe, riiete ja kosmeetika puhul ikka hinda vaatan ja ebavajalikke asju ei osta.

kas raha hoidmise oskus on geenides? | Mallukas Mallukas

. Tema maksab autokulud, kommunaalid, oma telefoni ja söögi. Nad otsivad lühiajalist laenu, et ots-otsaga kokku tulla ja maksta ettenägematute arvete eest nagu auto remont, rikki läinud pesumasin või värske õppeaasta alguses uued kooliriided lastele. Elamine on suhteliselt tagasihoidlik, pisike ühetoaline korter, samas selline nummi ja kõik on olemas. Loodan, et ehk saab mees parema töö, sest minul alles pärast lapsepuhkust tõsteti palka. Laen eraisikule. aga lihtsalt näitamiseks ka midagi ei osta.ju siis teil pole kodulaenu vaja maksta kui üle jääb. praegu aga laen, kommunaalid, mobla, internet, tv, süüa tahaks ka ja vahest riideid, mõnikord maj.pidamistarbeid ja kosmeetikat jms. Vahel teen mõne impulsiivsema ostu luksusliku pesu näol jne., lihtsalt nagu meeleolu parandamiseks kehvematel päevadel. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Võimalusel otsi kalli hinnaga laenule soodsamaid alternatiive.

Kommentaarid: Kaja Kallas | Kes on süüdi Jüri Ratase.

. Vahel mõtlen, et just peaks rohkem kulutama, ei teagi, millele.

default page -

. Hea lugeja, leidsime Sinu arvutist pahavara Kontrolli oma veebilehitseja lisasid või pöördu abi saamiseks IT-spetsialisti poole. Kuu lõpus raha otsas? 10 levinumat põhjust, miks võetakse kiirlaen. Loe lähemalt × Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Varasemalt oli laenuvõtmise peamiseks eesmärgiks soetada uus auto või oluline seade koduses majapidamises, kuid värsked uuringud näitavad, et me laename üha rohkem väiksemaid summasid ja palju kergematel põhjustel. Juhul kui kiirlaenud tunduvad rahalistele probleemidele ainsa lahendusena, peaksid oma üldisi väljaminekuid kindlasti lähemalt uurima.

Kommentit