Laenata saab nii väiksemaid kui suuremaid summasid

Rälbys saab muu seas kodusest kirbukas soodsat majapidamiskraami ja mägiveisevorsti ning värsket suitsukala ja lambanahast tooteid. Üllatusena on sel aastal avatud ka Tallide pere mitme põlvkonna kunstilooming – tuntud akvarellikunstnik Siiri Tall ja tema poeg kirurg Kahro Tall õlimaaldega ning nende lapsed. Hullos rahvamajas saab külastada alles märtsis avatud noortetuba, laenata mänge ja osta ning müüa „Tasuta asjade poes“. aastat tähistav Hansase talu pakub kohaliku käsitöömeistri ja talharpamängija Marju Tamme loomingut, stiilses Retro kohvikus toovad sitskitlites särtsakad näitsikud värskeid saiakesi ja burgereid lauda. Rahvariiete korrektseks kandmiseks saab küsida abi laopidajalt.Rahvarõivaste laenutamise kohta saad infot meie armsa laopidaja Monika Vainjärve käest.

Kogu perele on põnevaks täitmiseks ka Vormsi bingo sealsamas olemas. Kohvikut peavad noored ise. Laenata saab nii väiksemaid kui suuremaid summasid. Parim aeg Vormsi külastamiseks on juba kolmandat aastat järjest toimuv ja populaarseks kujunenud avatud hoovide ja kohvikute päev. Mõneks päevaks saab laenata nii terveid komplekte kui üksikesemeid.

Moodsas raamatukogus saab nii õmmelda kui ka trummi taguda.

.. Saarele tasub tulla juba reede õhtul, mil vaatajaid tulevad rahvamaja kohvik-huumoriõhtule naerutama Lonni Võrumaalt ja Mafalda Tartust. Sel aastal on aktiivseim Hosby küla kolme kodukohvikuga. Legendi ja kaardi hoovide külastamiseks saab kaasa praamilt ja poest. Lisaks Vormsi põhilistele vaatamisväärsustele – vormsirootsi talumuuseum Sviby külas, Saxby majakas ja Rälby pukktuulik, on sel päeval üks kord aastas avanev võimalus piiluda ka kohalike õuedesse, suhelda rohkem kohalikega ja nautida külalislahkust. Arvete refinantseerimine kas tasub võtta laenu tf pangast. Enne laenutamist tutvu ka laenutustingimustega ning kindlasti loe, kuidas rahvariided tagastada:. Sõprusel on suur rahvarõivaste kogu, kust on võimalik rahvarõivaid laenutada. Rahvariiete laenutus toimib kokkuleppel laopidajaga. Ilmataat lubas ka ilusat ilma. Credit24 lithuania. Vormsi rahvas tervitab laupäeval põnevate hoovide ja maitsvate hõrgutistega. Meie laos on nii eesti kui teiste rahvaste riideid.

Kuidas targalt raha laenata? -

Kommentit