Laenu sobib kasutada igasuguste tarbimisvajaduste katteks

Sihtgruppi kuulumist tõendav dokument: e väljastatud teatis. Tagatiseta laen sobib kasutamiseks milleks iganes. Sihtgruppi kuulumist tõendav dokument: koopia lapse sünnitunnistusest või sünniaktist või www.eesti.ee väljavõte laste kohta. See on põhjuseks, miks tagatiseta laen on nii populaarne. Seega saab tagatiseta laenu kasutada reisimiseks, ravikulude katmiseks, auto ostmiseks või tehnika asendamiseks kodus. Eestkostja puhul ka vastav otsus.

Milliste laenude abil on võimalik soetada kinnisvara? | SEB

. „Krediidikonto annab selle kasutajale võimaluse ise määrata, kui pika ajal jooksul kasutatud summa tagasi makstakse. Laenu sobib kasutada igasuguste tarbimisvajaduste katteks. Olenemata laenuliigist on neil kõigil oma eelised ja puudused. „Siin tuleb tagasihoidlikkus ära unustada ning küsida alati pigem rohkem. Seevastu tagatisega laenu võtmiseks on vaja tagatiseks olev vara hinnata ning see kuulub kuni laenu tagasi maksmiseni laenu väljastanud ettevõttele. On neid, kellele sobib tagatiseta laenu võtmine ja selle tingimused, kui ka neid kellele mitte. Sihtgruppi kuulumist tõendav dokument: koopia kooli lõputunnistusest, diplomist või Kutsekoja väljastatud kutsetunnistusest või www.eesti.ee väljavõte omandatud haridustaseme kohta. Sarnasusena võib aga välja tuua tagatiseta laenu kiire kättesaamise ja üsna lihtsa taotlemise. Väljavõte haridustaseme kohta tuleb edastada panga antud e-posti aadressile.    Energiatõhusa eluaseme omandaja või eluaseme energiatõhusaks rekonstrueerija sihtgrupp Energiatõhusa eluaseme omandaja, püstitaja või eluaseme energiatõhusaks rekonstrueerija. Kui teil peaks tekkima tõsiseid makseraskusi on ka oht oma varast ilma jääda. „Kõige olulisem on vastata enda jaoks küsimusele, kas seda kohustust on vaja ja miks,“ selgitab Laurimäe.Erinevate olukordade jaoks ongi mõeldud erinevad lahendused, olgu selleks traditsioonilised väikelaenud või krediilimiidid. „Alati on võimalik laen varem tagasi maksta ja võimalusel tasub seda ka teha. Makseterminalid – Makseterminalide Rent, Müük ja Hinnakiri.

Energiatõhusa elamu püstitamisel või elamu või selle osa rekonstrueerimisel peab saavutatav energiatõhususarvu klass olema vähemalt C. Sihtgruppi kuulumist tõendav dokument: üürileping või rahvastikuregistri tõend. Olenevalt sellest, mida soovite. Laurimäe selgitab, et väikelaen ongi mõeldud neile klientidele, kes soovivad võtta laenu kindlaks perioodiks. Väljavõte tuleb edastada panga antud e-posti aadressile. Intresse tuleb tasuda ainult selle aja eest, millal raha reaalselt kasutati ehk varem tagasi makstes säästad intressidelt,“ annab Laurimäe nõu.Merle Laurimäe julgustab laenu soovijaid, et nad kindlasti küsiksid lisainfot ja nõu teenusepakkujalt. Tagatiseta laen on soodsam, kui näiteks kiirlaen, samuti on sellel pikemad tagasimakse perioodid ning madalamad intressid. Laenu sobib kasutada igasuguste tarbimisvajaduste katteks.   Kaitseväe või Kaitseliidu veterani sihtgrupp Veteranid on Kaitseväe ja Kaitseliidu teenistuses olnud isikud, kes on käinud välismissioonil või saanud vigastada Eestis teenistuses olles. Kuna nemad teevad igapäevaselt seda tööd, oskavad nad tähelepanu pöörata sellistele aspektidele, mis võivad laenuvõtjal endal märkamata jääda,” ütleb Laurimäe. Näiteks on ühe suurema konkreetse ostu jaoks käepärasem lahendus väikelaen. Tagatiseta laen ei hõlma lisagarantiid ja võib sellepärast olla pisut kallim, samuti on kõrgemad ka selle intressid, mis peaks teoreetiliseks katma võimalikud ebaedukad laenud. Ilmselt on enamik meist olnud olukorras, mil tegeleda tuleb mõne ettenägematu kuluga, aga säästetud rahasummast ei piisa või on kõrvale pandud raha sootuks otsa saanud. „Väikelaen sobib neile, kes eelistavad fikseeritud suurusega igakuiseid tagasimakseid,“ ütleb ta ja lisab: „seevastu Krediidikonto on mõeldud sellisteks olukordadeks, kui krediiti on vaja kiirest ja ootamatult. Sellise laenu peamiseks eeliseks on fakt, et te ei pea selle kasutamist põhjendama, see pole otseselt millegi konkreetse ostmiseks väljastatud laen, võite seda kasutada nii nagu ise soovite. Kui mõnel kuul on sissetulek näiteks preemia näol tavapärasest suurem, saab Krediidikonto omanik kasutatud limiidi kiiremini tagasi maksta.

Tagatiseta laen - kiirlaenud ja väikelaenud

.

Kommentit