Laenud firmale

Laen ja liising · LHV

. LHV kodulaen on Eesti kõige paindlikum kodulaen kodu soetavale teadlikule kliendile. Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot.

Laen ettevõttele -

. Ehita endale uus kodu või renoveeri olemasolevat kinnisvara.Loe lisaLHV eralaen on paindlik viis selleks, et renoveerida kodu, soetada kinnisvara või rahastada muid sulle olulisi ettevõtmisi. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Laenud firmale. Intressi arvestatakse ainult kasutatud summalt. Fikseeritud intressiga pangalaenu muutmine väikelaen 15000. Laenu saad kasutada ka sisustuse ja elektroonika soetamiseks. Laenu kasutamise otstarbe saad ise valida. Kogu laenu saad mugavalt tasuda kuumaksetena.Loe lisaTervise- ja ilulaenTervise- ja ilulaenu saad kasutada ravi- ja iluteenuste eest tasumiseks. Laenu intressimäär sõltub keskpankade intressimääradest.Loe lisaLHV liisinguga saad paindlikel tingimustel soetada sõiduauto või rasketehnika, aga ka mootorratta või väikelaeva.Loe lisaLHV järelmaksuga saad kauba või teenuse eest tasuda osade kaupa. Sõiduki saad vormistada kohe enda nimele. Taotlus konto avamiseks esitatakse ühekordselt ja see võimaldab kanda raha igal ajal enda pangakontole. Teeni raha inimeselt inimesele laenamisega!. Sisustuslaenu võtjal ei tule seada laenu tagatiseks oma kodu ega tasuda riigilõivi ning notaritasu. Lihtne taotlusprotsess ning paindliku tagasimaksmise võimalus. Näiteks hambaravi, silmade laseroperatsioon, esteetiline kirurgia ja teised meditsiiniteenused.Loe lisaLHV õppelaenuga saad katta õpingute ajal tekkivaid kulutusi. Arapanija SMS laen. Lepingu sõlmid tasuta.Loe lisaVõimenduslaenLHV võimenduslaen tähendab paindlikku laenu börsil noteeritud väärtpaberite tagatisel kogu su portfelli ulatuses.

Pikaajalised laenud | SEB

.

Ärilaen |

. Väikelaenu võtmiseks ei ole tagatist vaja.Loe lisaLHV autolaenuga saad omale soetada just sellise mootorsõiduki nagu sul vaja – sõiduautost mootorpaadini.

Kommentit