Laenuperioodi pikkus on 6 kuud kuni 6 aastat

Mu lause oli pigem naljaga öeldud, pangatöötajate kahtlane huumor. Laenuperioodi pikkus on 6 kuud kuni 6 aastat. Olemasolevatel laenudel on aga tõesti Euribor negatiivne ja nö sööb marginaali. Nagu keskmised ikka, ei näita see, mida konkreetselt sulle pakutakse.

.

Autolaen ja autoliising | Parimad autolaenud 2019.

. Kahe erineva laenuvõtja ühel ja samal ajal võetud laenul võivad väga erinevad marginaalid olla. Sõltub sissetulekutest, muudest kohustustest ja varadest jne. SMS raha affilate. SMS laenud mida saab taotleda ID kaardiga tagatiseta kiirlaenud. Sai kõvasti vaeva nähtud selle protsendi üle kauplemisega. Kümne aasta taguseid pakkumisi pole mõtet tänase eluga võrrelda.

Bigbank laen | Miks tasub ja ei tasu laenata Bigbankist.

. Vanasti mõjus intressi langetamiseks vaid argument, et “muidu võtan mujalt pangast”.

Kreditex Ühisraha: laenud ja investeerimine. Laen kätte.

. Alati küsi mitmest pangast. Üldtingimuste muutuse üle ei oska arvata, aga vaevalt nad endale kahjumit teevad, minu näitel peaks pank mul peatselt põhiosa makset euribori arvelt vähendama 🙂 Please wait. Euribor praegu jah nullis. Krediidi menetlus keskus. Ma ei tea, kui palju see praegu mõjub… Please wait. Kiirlaenud 20 eluaastast. Lisaks, marginaal on siiski väga personaalne.

Kommentit