Laeud

Short Trip Vlog to Taipei // Part 2// @Raohe St. Night Market

. Kord me olime temaga mingi ajakirjaniku esinemisel aulas. klass: ei usu me küll seda sitta kukkus kukkus uskuge või mitte. ja mingi tahtsid koju minna. _______________ muusika õps: sa ei ole siin sittagi teinud. Bombing for peace is like fucking for virginity. Lisaks ei kirjutanud ma tema jutust sõnakestki üles, mul olid endal paremad konspektid. Näiteks on õelnud inglise keele õps: "Mina olen pimeduse vürst Volli Kolmas Voldemort. Tüdruk ütles, et ei meeldi ja ei kanna. Nii ta siis iga tund õiendaski mu kallal, aga kui asi läks arutluste kirjutamiseks, siis sain kiita Notaritasude kalkulaator; lhv laen. Ja eelmiste kuuendikkude lõpulaagris jõi ennast täis. See õpetaja oli minuga muidugi eriliselt hädas, ta ei sallinud mind mu neetide, tattoo, lõhkiste teksade jms pärast. Kui ta asendas meie inimeseõpetuse õpeajat, küsis ta vahetunnis ühelt tüdrukult klassis, miks tal pole vahetusjalatseid. See õps on selline tõsine ja vana ja räme, aga kilde lendab niiiet. Tore, et läud terveks jäi! ___ Mu solfed¸oõpetaja ütles kord tunnis, et me kõik oleme väga unised. ette ei pea midagi panema. Õpilane:.ja tõenäoliselt on nad juba kuivad. Endal ei tule eriti midagi meelde praegu. Nagu enamikes tundides oli ka seal minu pinginaabriks poiss. "Läksin hulluks hetkeks, pole midagi" "He was just playing with his. Tavaliselt kõik mida klassis kõvahäälega üteldakse on suunatud õpetaja poole. Siis on meil esimeses pingis mingid sellised tüübid, kes sellel hetkel rääkisid midagi.

One Direction - Through the Dark - Phoenix 9-16-14

. Edaspidi me päris mitu korda mängisime trepi peal selle õpetajaga liivakasti. sand." a tegelt ma ei ole nilbe. Alustame tunniga!" "Mulle meeldivad küll need ilusad politseinikud." ". Üks pois palus, et talle valataks mineraalvett pähe. Õpetaja palus teda teietada ja tüdruk ütles seepeale, et teietamine on nõme. ja siis õpetaja hakkas rääkima. meenutab natke seda, kuidas te kõõik söögivahetundi tormate. Appi, kui naljakas! ___ Meil koolis on üks noor õpetaja, kes on natuke imelik, aga see on lahe. Õpetaja pani kahe ja viskas klassis välja. ja keerutasime seda meie kätte vahel.ja tunni algul õpetaja tuli ja ütles hiljem:nagu kaks tola. õpetaja: Nii, tõenäosusteooria. et meil oli kaheksas tund ja kõik olid väsind. Jah, ma olen psühhopaatide hulgas. Ühed tangensid kõik." "Kõige kurvem asi, mis ühe füüsikuga juhtuda saab, on see, kui ta saab Nobeli preemia keemias. Õpetaja palus küsida, mis tal on. Ta käsi lihtsalt kontrollimas, et kas me peseme ennast. Kuidas votta laenu SMS laenuintressid. Monetty. Ükskord mata õps ütles meile et : Pange suud kinni ja vastake mulle Keegi polegi väitnud et Sa pead täiuslik olema. Ja arvutiõps läks ükskord nii leili, et kakles endise klassivennaga. ___ Meie saksa keele õpetajal on jube pikad juhtmed. Taha pigem." Tegelikult on selliseid lauseid kuhjaga, tõin mõned näited vaid. ___ Meil on väga närviline inglise keele õpetaja, ükskord ta oli nii kuri, et lõi kaardikepiga vastu lauda, laua pealt lendasid kõik asjad ära ja kaardikepp läks pooleks. Õpetaja ütles, et tüdruk peab teda teietama, ega nad liivakastis mängi. Siis ta võttis kapist mineraalvee välja ja küsis, keda on vaja üle valada. Ajakirjanik vahepeal rääkis üsna pikalt sellest, milliseid preemiaid on ta saanud. ükskord me peitsime ennast isegi tema eest ära, tüüp hakkas hullult närvama. Laenud eraisikute vahel: laenamine lähedastele ja teistele eraisikutele.. Ei mäletagi, mis tund see oli, ajalugu või ühiskond igatahes. Ja tunni ajal käib "persega puu" juures suitsetamas.

Parim kild mis on õpetaja teie koolis öelnud on.

. vaadakke meil on siin nüüd kõik puhas, laudadel pole mingeid kirju ja ma märgin üles kus keegi istub ja siis saan teada kui laud on must, et kes selle tegi. räägib siis ära ja lõppu lisab ". Tüdruk ütles, et mängivad küll. Kallas kohe pool pudelit välja. Peale tundi läksin uurima, milles asi on, peaks mainima, et ma lahkusin sealt veel suuremas segaduses kui läinud olin. Enamus inimesi kirjutasid valesti sõna "Kambajõmlik". Oletame, et kaks paari sokke kuivavad nööri peal.ja. Viimati muutis Kõnnin sihitult mööda eluteed sihtide poole. Laeud

Kommentit