Lihtsad nipid, kuidas jõulud ilma pankrotita üle elada

Pea meeles, et probleemi eest vastutavad mõlemad, mitte ainult sina või su partner. Lihtsad nipid, kuidas jõulud ilma pankrotita üle elada. Kui sina teed vigu, siis ole valmis, et ka tema pole veatu.

Köögikraanikauss on umbes? Lihtsad nipid, kuidas ummistust.

. Uuri võimalikult täpselt välja, mis sind suhtes rahuldab, millega suudad leppida ja mis lihtsalt meeldib. Kiirlaen 0 intressiga, mul on laenud kyidas kāituda. Taoline lähenemine eeldab muidugi haavatavolemist ja oma vigade tunnistamist. Lisaks meenuta, et see, kuidas keegi mingile asjale või olukorrale reageerib, sõltub suuresti ta taustast ja isiklikust emotsionaalsest pagasist. Nii et mõistev olla ja andestada, kui inimesed alati ootustele ei vasta. Raha säästmine ei ole keeruline. Laenu firmad kus pole vaja kontoväljavõtet, ehital autoliising OÜ. Keegi pole üliinimene, ka sinul endal on piirid. Kui sulle meeldib näiteks pidevalt tšättida või isegi helistada, aga tema võib saata mööda päevi ilma suhtlemata, siis see ei tähenda kohe, et midagi on valesti. Suhte moodustavad mitte kaks poolikut inimest, vaid kaks tervet, kes võivad teineteisega oma elu jagada ja teisele midagi lisada. Ära püüa ei end ega teist õigustada ja vastutusest vabastada. See on ainus võimalus oma kaaslast paremini mõista ning lasta tal sind tundma õppida. Lepi sellega, et inimesed on nagu nad on. Meenuta, et veatuid inimesi pole olemas, aga paljude puudustega on võimalik elama õppida.

Õpi tundma partneri emotsionaalseid sagedusi ja nendega leppima. Ära nuhi tema telefonis ja ära sunni teda näitama, kellega ta vestleb. Nii nega- kui ka positiivsed tähelepanekud – kui miski meeldib ja kui miski häirib. Seleta, mida tunned, lisa, millest see tunne tekkis, ja arutle, et mida sellises olukorras edaspidi peale hakata. Sinu elu on su enda looming – kuidas sina käitud, nõnda maailm reageerib. Koristamine olgu lõbus, mistõttu kutsu sõber appi või pane muusika taustaks mängimaAllikas: Apartment Therapy. Igaühele on oma ruumi vaja, ja teadmist, et partner usaldab teda ka eemalt. Rääkimine aitab ka usaldusel kasvada. Äkki teie kontakti- ja suhtlemisvajadused erinevad. See tähendab, et räägi sellest, mis südamel, aga ilma teist ründamata. Naudi ka üksi ja iseseisvalt olemist. Aga kui te pidevalt täiesti erineval leheküljel viibite, siis on kõll mõtet arutleda, et kas peaksite üldse koos olema. Ole valmis ka ise pidevalt muutuma ja arenema, ära oota seda ainut teiselt.

Lihtsad ja toimivad nipid, kuidas voodipesu säravvalgena.

. Ära oota teistest alati halvimat.

Lihtsad nipid, kuidas vana mantel uueks tuunida - Coollook

. Lihtsad nipid, kuidas jõulud ilma pankrotita üle elada. Ja mõtle, enne kui ütled, sõnu ei saa hiljem tagasi võtta

Kommentit