Majandusuudised

Kõige soodsamad laen kust saada kiirlaenu kõige lihtsamalt. Kiirlaen sularahas, 2000 € laenu. Samale aadressile võib saata ettepanekuid sündmuste osas, mille vastu huvi on. Arhiivi lisatud uudiste arv suureneb pidevalt. Sündmustest, mis Eestis kajastamisele tulevad, anname päeva alguses fotoplaani vahendusel teada. Eesti siseuudised Läti ja Leedu uudised SRÜ ja Gruusia uudised Muu maailma uudised Edastame uudiseid viies – eesti, vene, inglise, läti ja leedu – keeles.

Juhtimine - Majandus

. Harjumused, mis teevad su rikkaks. Uudised reaalajas Majandusuudised reaalajas – asjatundlik, täpne ja põhjalik ülevaade olulisematest majandussündmustest Balti riikides ja mujal maailmas.

Majandus | ERR

. Telefoni kaudu uudiste lugemiseks vajate personaalset kasutajakontot. Ootamatuid võimalusi ei tohi kasutamata jätta..

Fotode sündmuspõhiseks kasutamiseks tuleb esitada tellimus aadressil [email protected], mille alusel saab pildid täisformaadis alla laadida. Päeva ja nädala kokkuvõtted Juhul, kui eelistate uudiseid jälgida kord või paar päevas, kogume päeva jooksul avaldatud uudised kategooriate kaupa kokku ning toimetame Teieni paketina. Saatke oma kontaktandmed ja võtame Teiega täiendava info edastamiseks esimesel võimalusel ühendust. BNS kajastab fotolindis uudisväärtuslikke sündmusi Eestist ja Lätist. Uudisteagentuur koos meediamonitooringu teenuseid pakkuvate ettevõtetega moodustavad BNS Grupi.

majandusuudised | Toomas Türnpuu koduleht

. Majandusuudised. Interfax on laialdase teemavalikuga sõltumatu agentuur, mille uudiste jälgimine annab parima pildi Venemaal ja SRÜ-s toimuvast vene ja inglise keeles. Ööpäevas edastab ligikaudu sada oma ala parimat ajakirjanikku kolmest Balti riigist üle tuhande uudise viies - eesti, läti, leedu, vene, inglise - keeles. Äripäeva artiklid kategooriast Uudised BNS on professionaalsele kasutajale suunatud reaalajas infoteenuseid pakkuv uudisteagentuur, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus.

NETI: /INFO JA MEEDIA/Portaalid

. BNS Terminal on infokeskkond, mis võimaldab paindlikkust uudiste lugemisel, aitab koostada kasutajale sobivaid uudistevalikuid ning rakendada mitmesuguseid uudiste ja info edastamise viise. Terminali kasutajakeskkonna vaadet on võimalik kasutajale seadistada vastavalt tema eelistustele. Eesti keele mittevaldajatele pakume kohalike päevasündmuste ja ajalehtede põhiteemade ülevaateid inglise keeles. Nutitelefonilt uudiste lugemiseks on kohandatud telefoni vaade, mis on kõikidele kasutajatele ühtne. Fotode piiramatuks kasutamiseks on võimalik sõlmida andmebaasi kasutamise püsileping. BNS on Venemaa tuntuima uudisteagentuuri Interfax ainuesindaja Baltimaades. BNS-i eesmärk on pakkuda reaalajas täielikku ja usaldusväärset ülevaadet kodu- ja välismaistest päevauudistest - poliitikast ja majandusest kultuuri ja spordini

Kommentit