Makseterminalid – Makseterminalide Rent, Müük ja Hinnakiri

Laenu tuvastamine ID kaardiga. Makseterminali paigaldus on tasuta. Bluetooth sidega makseterminal Sobib kaupmehele, kellel on müügikohas interneti püsiühendus, kuid kaardimaksete vastuvõtmiseks on vajalik terminali liikuvus. Makseterminalid – Makseterminalide Rent, Müük ja Hinnakiri.

Maksekaartide teenindamine - Swedbank

. Makseterminali paigaldus tasuta. Kassasüsteemiga on võimalik ühendada LAN ja Bluetooth makseterminale. Kaardimakse tehingu tegemiseks saab terminaliga mugavalt liikuda kliendi juurde. Saab rentida vabalt valitud perioodiks. Ekraan taustavalgustusega. Tehnilised nõuded   Vajalik GPRS teenust toetav SIM-kaart, mille saab pangast koos makseterminaliga. Selleks et saada pakkumist maksekaartide aktsepteerimiseks oma müügikohas, esitage taotlus internetipangas või kodulehel. Kaardimaksekviitungi saab ostjale saata e-kirjaga. Stiilne, väike ja mugav kaasas kanda. Tehnilised nõuded   Interneti püsiühenduse olemasolu müügikohas. WiFi AccessPointi olemasolu müügikohas. Makseterminalid sisaldavad andmesideks vajalikku SIM-kaarti. Wifi sidega makseterminal Sobib kaupmehele, kellel on müügikohas interneti püsiühendus ja WIFI ruuter ning kaardimaksete vastuvõtmiseks on vajalik terminali liikuvus. Nutitelefonis või tahvelarvutis peab olema internetiühendus. Rakendus töötab Androidi või iOS operatsioonisüsteemiga nutitelefonides või tahvelarvutites Bluetooth-ühenduse kaudu. Võimalik ühendada Nets Estonia poolt , kus maksmisele minev tehingusumma tuleb automaatselt kassasüsteemist makseterminali, mis hoiab ära vale ostusumma sisestamise võimaluse. Töötab Bluetooth-ühenduse kaudu koos Android või iOS tarkvara kasutava nutitelefoni või tahvelarvutiga. Kassasüsteemi makselahendus Sobib kaupmehele, kelle jaoks on oluline tehingu kiirus ning terviklik müügiprogramm koos lisafunktsioonidega. Tuvasta end läbi interneti smsraha erinevad laenu liigid.

Makseterminalid - Nixor EE AS

. Tehnilised nõuded   Vajalik GPRS teenust toetav SIM kaart, mille saab pangast koos makseterminaliga. Interneti püsiühenduse olemasolu müügikohas. WiFi-ruuter peab olema kaitstud parooliga.

Kommentit