Märgid, mis viitavad sellele, et sul on ostusõltuvus

Ma arvan, et ma lihtsalt ei lasknud endal sellest mõelda.”Ta vaatas mulle kurvalt otsa.„Võibolla ta tõesti jõi liiga palju, aga see pidi olema sellepärast, et ma tüütasin teda. Ta käib seksikamalt riides. Ma õieti ei mõelnud kunagi selle üle. Ta poodleb ja ostleb pidevalt. Me saime hästi läbi.” Ta naeratas nukralt. Kui Jillile tundus, et mees käitus ta helistamise peale pisut juhmistunult, vabandas ta tülitamise pärast ja pani toru hargile. „Seksipuuduses naised kompenseerivad seda söömisega,” teab Bonnie Eaker Weil lisada. Vahel, kui me telefonis rääkisime, kuulsin ma jää kõlksumist klaasis ja narrisin teda sellepärast – teate küll, üksi joomine ja muu seesugune. Lõunalauas pakkus ta mehele öömaja, et too võiks oma pika tagasisõidu lükata järgmisele päevale. Sõpradega suheldes on ta terav ja sapine.

Märgid, mis viitavad naise rahuldamatusele – Maaja Koduleht

. Kuid temas hakkas kasvama näriv ebamugavustunne, toidetuna teadmisest, et jälle hoolis tema hoopis rohkem, kui hoolis mees ta elus.„Randy ütles kord, et ma ei tohi talle survet avaldada, muidu ta lihtsalt kaob. Ta töötab meeletult või tarbib rohkem alkoholi. Ma ei suutnud seda teha, nii olin ma vaid üha rohkem ja rohkem hirmul. Randy võttis ta kutse vastu ning nende armulugu algas samal ööl.„See oli suurepärane. Teisel külaskäigul veetis Randy nende ühise pühapäeva teda ignoreerides, telekat vaadates ja õlut juues.. Ta lubas mul endale süüa teha ja ma tõesti nautisin, et mind vajati. Märgid, mis viitavad sellele, et sul on ostusõltuvus. Laenuandjatel on seadustest tulenev kohustus olla kõikide klientidega täielikult läbipaistev. Ta näis jahmunud.„Noh, ei, mitte päriselt. „Naine vihjab sulle sel moel, et on endiselt seksikas ja ihaldusväärne. Meestel on tihti raske aru saada, mil naine pole nende suhtega täielikult rahul või ei tunne ta täit mõnu nende sekselust. Kui naine on muutunud tõrjuvaks ja kinniseks, on põhjused üsna kindlasti emotsionaalset laadi, kinnitavad Kinsey instituudi uurijad. Muidugi jõi ta õhtul, kui me kohtusime, aga see oli loomulik, me olime ju baaris. Ta ostab sekslelusid ja -filme. Tingimusteta laen. Meil oli nii palju rääkida – kui mitte arvestada seda, et ma arvan, et põhiliselt rääkisin mina. Logi sisse. See võib olla katse sind veelgi kaugemale tõrjuda.

Märgid, mis viitavad keha häireolukorrale ehk madalale pH.

. Teate küll, ta küsis, kas ma olen abielus – ma olen lahutatud, juba kaks aastat –, kas ma elan üksi. Ja oli nii suurepärane olla mehega, kes oli huvitatud asjadest, mis on ka mulle tähtsad.”Ta kulmud tõmbusid kokku. Ta jätkas kiirustades: „Kui ma kaks kuud tagasi San Diegos sõpradel külas käisin, kohtasin Randyt.

JÄLGI END ISE: märgid, mis viitavad depressioonile - 4 Kliinik

. „Teate, vahel telefonis rääkis ta naljakalt, eriti kui silmas pidada, et ta on advokaat. „Rahuldus sünnib teineteise austusest, armastusest ja ihadest – nii emotsionaalsetest kui ka füüsilistest,” tuletab Bonnie Eaker Weil meelde. Ta arvab, et oled selle unustanud,” usub Haltzman. Teadlaste sõnul on ligi neljandik naisi teatud ajal kuus seksuaalselt masendunud. ”Paljudele naistele mõjub ostlemine rahustava teraapiana,” kinnitab kirjanik Bonnie Eaker Weil. Kuid kui ta oma lugu jätkas, sai selgeks, et Jill oli peaaegu otsekohe jäägitult Randysse klammerdunud.Kui mees jõudis oma San Diego korterisse, helises juba telefon. „See annab kinnitust, et midagi on halvasti,” teab Kolumbia ülikooli psühholoogiaprofessor Judy Kuriansky. Passiivne ja liikumatu naine on ilmselge märk tema eemaldumisest sinust. Nad leppisid kokku helistada kordamööda, kuid tihti, kui oli Randy kord, läks aeg hiliseks ja naine muutus liiga rahutuks, et seda välja kannatada. Tegelikult pole ma kunagi temaga koos olnud, kui ta poleks joonud, aga ma lihtsalt oletasin, et talle meeldis juua. Magamine ei tulnud nagunii kõne allagi, niisiis valis ta Randy numbri. Ta oli juba otsustanud, et mees vajab teda.Kaks korda lendas Jill San Diegosse, et koos nädalalõppu veeta. Jill informeeris teda soojalt, et ta muretses ta pika sõidu pärast ning et talle on kergendus kuulda, et mees on jõudnud tervelt koju. Teda huvitasid sellised asjad.”Kujutasin ette, kuidas Jilli innukus pidi välja paistma, kui ta tol esimesel õhtul Randyga üle pasundava muusika säravalt flirtis. Märgid, mis viitavad sellele, et sul on ostusõltuvus. Aga ma ei mõelnud kunagi, et see tuli joomisest. „Kui ta tegeleb enesega varasemast rohkem, võib see olla märk, et sa pole oma kohuseid piisavalt hästi täitnud. Mulle meeldib mehe eest hoolitseda. Küsi naiselt nõu ja rääkige teemast”, lisasa Bonnie Eaker Weil. Seda, et mees teda ei tahtnud, ei suutnud ta omaks võtta. Siis hakkasime rääkima, miks, ja tundus, nagu oleks ta kartnud saada minuga lähedaseks, ning mina tahtsin aidata tal sellest üle saada. Meestel on tihti raske aru saada, mil naine pole nende suhtega täielikult rahul või ei tunne ta täit mõnu nende sekselust. Ma ei tea, kuidas ma seda iseendale seletasin. Ma pidin teda armastama ja jätma ta samal ajal rahule. Kuid mulle näis, et see meeldis talle. Me kohtusime ühel õhtul, kui mu sõbrad viisid mind välja tantsima. „Ta tundus olevat minust tõesti sisse võetud.

Märgid, mis viitavad päikesepistele - Tervisenõu - Tervis

. Ta oli tõesti ebamäärane ja ebatäpne, unustas palju, polnud järjekindel. „Naise rahuldamatus sõltub mitmetest asjaoludest,” rääkis Browni ülikooli professor Scott Haltzman. Mõned vihjed, mis annavad märku, et naine pole rahul: Ta väldib oma laste seltskonda. „Kui naine toob koju seksmänguasju ja palub sul osta pornofilme, võib see olla märk – ta soovib seksellu vürtsi ja põnevust,” arvab psühholoog Haltzman. Mida rohkem ma paanitsesin, seda rohkem ma teda jahtisin.” Varsti helistas Jill mehele peaaegu igal õhtul. Noh, me sobisime kohe hästi. Ma triikisin ta särgi ära, enne kui ta hommikul riietus. Ma arvan, et ma ei olnud lihtsalt piisavalt huvitav ja tegelikult ei tahtnud ta minuga olla.” Ta jätkas ängistusega: „Mu abikaasa ei tahtnud kah kunagi minu juures olla – seda oli silmaga näha!” Ta silmad täitusid pisaratega, kui ta sundis end jätkama. Ta ei ole seksides „kohal”. Ta rääkis ikka, et ta ei tea, mida ta elus tahab, ning mina püüdsin tavaliselt aidata tal selgitada, mis võimalusi tema jaoks oli.” Seega langes Jill Randyga terapeudi rolli, püüdes aidata tal endale emotsionaalselt lähemal olla. „Naine soovib, et märkaksid – tema kui naise vajadused on jäänud tähelepanuta!” räägib professor Haltzman. Ja agarus, millega Jill meest nädal hiljem tervitas, kui too oma komandeeringut Los Angelesse veel saja kilomeetri võrra pikendas, et teda külastada

Kommentit