Miks kontrollivad laenufirmad sissetulekut?

Miks kontrollivad laenufirmad sissetulekut. Ent ka praegu asuvad inimeste biomeetrilised andmed ka reisidokumendis just nimelt kiibil, mitte paberil. Sellist analüüsi saab teha üksnes Sakus asuvas maailmatasemel põllumajandusuuringute keskuse jääkide ja saasteainete laboratooriumis. Neil on meie biomeetriast täitsa suva, peaasi on pilt ja paber. Eh, need automaadid kord töötavad ja kord mitte. Võib olla ka näiteks kliendikaardi eest. Tulevikus sellised paberpassid ja plastikkaardid kaovad kindlasti ära. ID kaardile ei saa kanda viisat. Andmed peal on täpselt samad nagu passil! Kullakene, ei ole ju! Passis on sinu VIISA ja sõrmejäljed. Laen soodne, raha laenamine. See ei pea ju olema ilus läikiv kleepekas passis. Tänapäeval pole ühtegi mõjuvat põhjust, miks kaardile ei võiks kanda biomeetrilisi andmeid. Väkised laenud kiirlaen ilma tagtiseta. Jutt sis Heatrowi lennujaamast. jah, aga on otsustatud, et ei kanta, sest tegemist ei ole reisidokumendiga. On ikka priviligeeritud elu, kellel selline teema on probleemiks. siseriiklikue dokumendi jaoks ei ole see vajalik. Pass on biomeetriline, ID kaart ei ole. Rääkimata sellest, et paljudes riikides pead dokumenti kaasas kandma ja iga politseinik võib seda kontrollida. Neil lihtsalt pole seda vaja. ID kaardil on samasugune kiip.

Iga riik otsustab ise, mida dokumendina aktsepteerib, ning Venemaa on nii otsustanud. siseriikliku dokumendi jaoks ei ole see vajalik.

Miks Venemaale id-kaardiga ei saa? - Perekooli Foorum

. Kiibistamisega saaks ka reisimise mugavamaks teha. Niisiis… see, kui eesti riik otsustaks lisada id-kaardile biomeetrilised andmed, ei tähenda veel seda, et venemaale sellega sõita saaks – tegemist on siseriikliku dokumendiga, mitte reisidokumendiga. ID-kaart on siseriiklik isikut tõendav dokument. Krõbe hind on ka põhjus, miks kontrollivad ametkonnad neid proove palju ei telli. Seda ka tegime.Tulemusi palusime selgitada Eesti Maaülikooli toidu- ja keskkonna toksikoloogia professoril Tõnu Püssal. Ma ei saa isegi aru, kust tuleb mõte, et sellega võiks saada kuhugi minna.

Miks? - Arhiiv - Postimees: Värsked uudised Eestist ja.

. Kui turist tahab reisida, siis võimleb ise ja teeb nii, kuidas konkreetses riigis tavaks on. Andmed peal on täpselt samad nagu passil! Please wait.

Miks tekib mõnikord unehalvatus? - Vaimne tervis - Tervis

. Tõesti võiks siis vaid id-kaardist piisata. Tulevikus kindlasti arenevad kõik riigid sellisele tasemele. Kui, siis ainult rahaline takistus. Ei pea tõesti, kui riiki sisenemisel on seda võimalik elektrooniliselt kontrollida. Iga kord tehtud otsust saab ümber muuta, tehnilisi takistusi ei ole. Kui liidust väljaspoole sõidad, on passi ehk reisidokumenti vaja, vahet pole, kas sõidad Venemaale või Ameerikasse. Miks kontrollivad laenufirmad sissetulekut. Mõni vahel loeb mu passi ja laseb automaadis check in-i teha, mõnikord mitte. Et sa saad pm siseriikliku id-kaardiga mööda EUd kolistada, see on liidu oma asi, väljaspoole ei saa. Pass oma olemuselt ongi reisidokument, vajalik reisimisel, omamine ei ole kohustuslik.ID kaart on kohustuslik ja täidab teisi eesmärke kui pass. Viisataotlused on teine asi, aga viisa ise võiks ju olla elektrooniline. Kui suudeti passide lugemiseks masinad soetada, siis suudetakse ka järgmiste põlvkondade seadmeid muretseda. Aga on palju riike, kus igal tänavapolitseinikul on õigus su riigis viibimise seaduslikkust kontrollida ja ei kujuta küll ette, et need riigid hakkaks miljoneid/miljardeid panustama mingi elektroonilise süsteemi arendamisse. Täpsemalt Jaanipäevanädala alguses suundusid Maalehe ajakirjanikud turule ja poodi maasikaid ostma, et saata need laborisse analüüsida

Kommentit