Must Reede: kuidas vältida pettuseid ja jääda kulutustega mõistlikuks

Kui raha pole, ei ole ju võimalik ka kulutada liiga palju.Sama põhimõtet saab kasutada Musta Reede puhul. Või juhtub hoopis, et toode on defektne. Võrdle hinduEnamus poode pakuvad Musta Reede ajal tohutuid soodustusi. Vali parim 150 euro väärtuses kiirlaen 2 aastaks. Kontrolli, kas tegemist on korraliku poegaE-poodides osteldes muutub elu eriti keeruliseks, kuna paraku liigub ringi palju pettureid. Väldi kahtlase veebidisainiga lehtiIlu võib küll olla vaataja silmades, aga kui e-pood on lohaka välimusega ja jätab nö põlve otsas valmistatud mulje, tasuks sellist paika vältida. Mõtle, alles siis ostaImpulssiivsed ostud on rahaprobleemide “kurjajuur”. Hea lugeja, leidsime Sinu arvutist pahavara Kontrolli oma veebilehitseja lisasid või pöördu abi saamiseks IT-spetsialisti poole. Osta ainult seda, mida sul on ka tegelikult vajaMadal hind ja suur allahindlusprotsent panevad meid kõiki vahel ostma midagi, mida poleks tegelikult vaja olnud.Vahel teeme endale lausa mõistlikke selgitusi, millega õigustada ostu.

Suur ostupidu Must Reede tulekul: kuidas käituda.

. Või on toode väiksema soodusprotsendiga, kuid ikkagi soodsam, sest poes oligi toode juba soodsam.Peamine point: võrdle tooteid enne, kui üldse raha välja annad. Loe lähemalt × Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. OÜ Bondora – Bondora. Pole sugugi välistatud, et ettevõte, mis kodulehel oleva aadressi põhjal näib olevat pärit Inglismaalt, on tegelikult hoopis Hiinast. Cedrik laenud taitur BigBank.ee. Loe üldtingimusi ja privaatsuspoliitikatVeel üks viis, kuidas eristada pettureid korralikest poodidest, on lugeda läbi üldtingimused, mis peaksid olemas olema igal veebilehel.

MIND LÖÖDI NOKAUTI. #ASILÄHEBKÄEST

. Kuna selleks ajaks on ka jõulud päris lähedal, on sellest pühast saanud omamoodi jõuluaja alguspunkt, kuna enamjaolt tehakse Musta Reede ajal sisseoste just jõulukinkide leidmise eesmärgil.Paljud on vaielnud selle üle, kust pärineb selline omapärane termin. Must Reede: kuidas vältida pettuseid ja jääda kulutustega mõistlikuks. Must Reede: kuidas vältida pettuseid ja jääda kulutustega mõistlikuks. . aastal ning on pärit Ameerikast Philadelphiast, kus kasutati seda mõistet selleks, et kirjeldada tänupühajärgse päeva liiklust.Tänaseks päevaks on sellest mõistest saanud aga ostuhulluse sümbol.

Pane paika oma eelarveÜks meie lemmikuid säästunippe on nii lihtne, et see on lausa naeruväärne: kuluta vähem raha, võttes poodi minnes kaasa ainult teatud rahasumma. Saame aru, et tingimuste lugemine on jube tüütu, aga see on üks asjadest, mis aitab vältida petiste ohvriks sattumist. Selle asemel uuri pisut ka teisi poode, sest teinekord võib mõni teine pood pakkuda veel soodsamat hinda. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Pea meeles, et Tarbijakaitse aitab ainult siis, kui ostad ettevõttelt, mitte eraisikult, mistõttu tasuks vältida eraisikute loodud “poode”, rääkimata Facebooki butiikidest.Skeptisismiga tasub võtta ka välismaiseid poode, mis näivad olevat legitiimsed. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid.

Teemalehed - DELFI

. Tee pisut guugeldamistööd, uuri välja ettevõtte taust ja selgita välja, kas tegemist on korraliku registreeritud ettevõttega

Kommentit