Nad ütlevad, et meie kogemused määratlevad meid ja et me oleme kõigi meie kogemuste summa.

Tere, hea hing, meie oleme su kaitseinglid, kes on sind saatnud sinu sündimise hetkest saadik. Oluline on vaid see, et sa seda teed, sest me austame sinu vaba tahet ja sinu otsuseid. “Nad justkui sündisid meie pere juba toimivasse süsteemi. Enel ütleb, et iga oodatud aasta oli ootamist väärt. “Loomulikult tahtsime me beebit, sest tollal ei osanud me teistmoodi mõeldagi – beebi tundus ainuvõimalik. Samas oli nende elus palju hoolimist ja armastust. Miks peakski, imestab Marta, kui teema kohta temalt uurin. Nad ütlevad, et meie kogemused määratlevad meid ja et me oleme kõigi meie kogemuste summa. Sellest ei tehta siin peres suurt numbrit.

“Vanemad kindlasti armastasid neid, kuid neil endil jäi puudu elu elamise oskustest, millega nad oleksid suutnud oma lastele tagada turvalise elu,” kõneleb Enel. Me ei sekku kunagi sinu enda otsustesse.

Mida see tähendab, et lapsed tulevad ise? - Perekooli Foorum

.

Homeboy - Carpe Diem feat. Ketlin (Official Video) 4K

. Me oleme sinu taevased sõnumitoojad ja kaitsjad. Alguses oli tohutult küsimusi ja seletamist. Kotlitest sai Sofia ja Stepani tugipere ning aasta pärast juba hoolduspere. Laenud eraisikute vahel: laenamine lähedastele ja teistele eraisikutele.. Me näeme, kuidas sa otsustusvõimetuna rapsid, ning palvetame, et sa kutsuks meid appi oma eluprobleeme lahendama. Kas või näiteks, mida süüakse, kuidas süüakse, et piima võib võtta nii palju kui kulub ega peagi küsima. Oli ka öiseid nutmisi ja ärevust,” räägib ema.Aegamööda saadi aimu laste varasemast elust. Nad ütlevad, et meie kogemused määratlevad meid ja et me oleme kõigi meie kogemuste summa. Seega, kui sa vajad või soovid meie abi, pead sa seda küsima.Pole oluline, sa meie, inglite abi küsid. Kui sa näed või kuuled mõnd meie saadetud märki, tunnetad sa sügaval sisimas, et see on sõnum meilt. Peres oli ennegi lapsi, kes praeguseks on juba täiskasvanud. Nad olid kasvanud ilma vanemate järelevalveta, olnud pahatihti söömata, näinud pealt nii mõndagi sellist, mida paljud täiskasvanudki oma elus kunagi pole näinud. Me saadame sulle ülevalt poolt ka märke, nagu näiteks sulgi, münte, vikerkaari, laule, linde ja liblikaid. Samal hetkel, kui sa meie abi palud, toome me sinuni vastused Jumala lõputust teadvusest. ja kes püsivad truult sinu kõrval kogu elu. Enel tundis laste tulles endal vastutust, justkui peaks ta korraga kõik ära parandama. Kui sa tunned tugevat vajadust teha mingi positiivne muudatus oma elus, oleme need meie - sinu -, kes püüavad su palvetele vastata. “Ma tahtsin olla ema ja lastekodus olid lapsed, kes ema vajasid.”Enel ja Eero on rääkinud oma lastega lapsendamisteemadel väga avatult. Pank.eestis. Kusjuures neil polnud ju aimugi, kuidas see toimib. Õde-venda suhtlevad ka oma suuremate õdedega, kes on juba täiskasvanud.Sofia ja Stepani harjumine uue pere ja üldse normaalse pere­eluga on olnud päris keeruline ja üllatusterohke

Kommentit