Pangast laenu taotlemine

Kõikvõimalikud viletsad majad, kaasomandid jms. Siis saad teada, kas üldse saad laenu. Mina soovitan küll panka minna konkreetse jutuga, et mis on maksimaalne võimalik laenusumma Teie perele sissetulekute põhjal. Lisaks on neil minu arvates tekkinud juba minu suhtes mingi imelik suhtumine, et miks ta küll ikka SELLISEIS asju valib :S Please wait. Laenu kuumaks tuleks palju väiksem, aga nagu ma aru olen saanud, siis panga jaoks ei ole see argument. Ära küsi, kus siin loogika on.[/tsitaat] Ei, elan hetkel ühe vanema pinnal, aga plaanin korterit osta. Pank uuris põhjalikult ka ostetavat kinnisvara – panga esindaja käis kohal ja koostas hindamisakti. Mis on ju ka täiesti loogiline, sest sa ei pea enda palgast elatama vaid iseeennast, vaid ka enda lapsi. Mina sain oma esimese laenu üksikemana, aga alles peale seda kui krediitkaardi kinni olin maksnud. Takistusi võib tulla ka juhul, kui omanik on pannud kinnisvarale ilmselgelt tegelikku turuväärtust ületava hinna. Kui sa hakkad kõiki eluasemeid läbi käima, omanikega kokku leppima jne. Ja laste olemasolu on tõsine takistus. Küsitakse kasumiaruannet ning bilanssi.

Kodulaen · LHV

. – see kõik raiskab mõttetult aega. Kui head on meie sansid ja millega peame arvestama. LISAKS – osad pangad NÕUVAD elukaaslase palgasuurust, kas on tal kohustusi, kuigi laenu tahab taotleda vaid mina. Kui panga vastus on jah, siis mine vaatama, kui sobib, siis lähed teemaga edasi. Maksma hakkab seda järgmine kuu, kuna auto pole veel tehasest meieni jõudnud. Suvel, kui pankades vaikselt maad käisime uurimas, tuli suure üllatusena, et arvesse läheb ka mehe firma bilanss ja mida kõike veel, kuigi laenuvõtja olen mina. Valid sealt meeldiva välja ja teed taotluse. Pangast laenu taotlemine.

Miks on laenuga renoveerimine kasulik? - Swedbank

. Teemaalgataja peaks ikka ise pangast küsima, mis võimalused tal on. [/tsitaat]Ma ei ole öelnud, et sa oled loll ja ma ei ole sapine.

Veendu, kas LHV kodulaen sobib sulle

. Mul on ka teine töökoht riigisektoris, aga sealt olen hetkel ametlikult lapsehoolduspuhkusel. [/tsitaat] Jah, sa oled õigel teel, pankade kodulehed ei anna absoluutselt täitpilti, perekool annab! Please wait. Ühesõnaga väga keeruline ja mul stress juba selle kõige pärast ette. Laste olemasolu ei ole mitte mingil juhul takistus. Suuremat üürikorterit ma lihtsalt ei jõua ja ei taha rentida, sest üürihinnad on ulme. Pärast võid ju väljavalitud kinnisvara muuta. Ma tõesti ei saa sinust aru. Pank ei taha oma raha panna kahtlase kvaliteediga objektide ostmisesse isegi juhul, kui laenusaaja muidu sobib. siis sa ei jõua mitte kuhugile. Siin ei saa ju keegi ennustada midagi ette, kõik on väga individuaalne. Kui ei sobi, siis otsid uue vara. Sissetulekud piisavad, aga see laste teema hirmutas nüüd küll 🙂 Please wait. Kuidagi olen nii ära saanud elatud, et pole pidanud pangast laenu taotlema, ongi keeruline minu jaoks. Lisaks on neil minu arvates tekkinud juba minu suhtes mingi imelik suhtumine, et miks ta küll ikka SELLISEIS asju valib :S [/tsitaat] Sinu juttu lugedes jääb mulje, et laenu saamine on sinu arvates inimõigus. Seega, kõik sõltub siiski sinu palgast. Uuriti ka, kuidas siis laenu tagasi maksta, kui sissetulek väheneb või üldse kaob. -Kuigi pangad aktsepteerivad vanemahüvitist kui ametlikku tulu, siis nad väga kergekäeliselt ei anna laenu ainult vanemahüvitise saajale. Uued kiirlaenud. Kui sul on esialgu tarvis vaid teada, kas sa saaksid soovitud suurusjärgus laenu, siis piisab täiesti, et esitad enam vähem sobivale kinnisvarale taotluse. Ostatav kinnisvara peab nende jaoks igasuguseis IMEnõudmisi rahuldama. Vähemalt oled nüüd teada saanud, kas saad soovitud summas laenu või mitte. PK-s selgeltnägijaid pole. Kui sa hakkad kõiki kortereid enda silmaga üle vaatamas käima, siis sa ei jõua kuhugile. Pank analüüsib mu abikaasa firma jätkusuutlikust ja kuna me abikaasadena oleme ühe firma leival, on see pangale täiendav risk. Oluline oleks laenu taotlemise hetkeks lahti saada järelmaksudest, miinuses olevatest krediitkaartidest jms. Pigem soovitavad saata ikka ametlik taotlus ning siis edastatakse dokumendid laenukomisjoni. [/tsitaat] Kuna Teie pere sissetulek sõltub otseselt Teie firma käekäigust, siis seda uuritakse päris pingsalt. Laenuprojektid on ju niivõrd individuaalsed, sõltudes kümnetest erinevatest asjadest. Tahan oma kodu! Please wait. Vanemate kinnisvara ei tahtnud põhimõtteliselt laenu tagatiseks panna. Mitte keegi ei saa perekoolist sulle vastata, kas te saate laenu või kui palju te saate laenu. Last kasvatan üksi, elatist ei saa. Karmid nõuded, aga ise ei tohi alla anda. Krediit inimesest inimesele intressimäärad seadusjärgne. Seejärel vaatab ettevõtte dokumendid läbi analüütik.

Soovivad ka kaastaotlejat, kellel on sissetulek. [/tsitaat] üksik lastetu inimene ei saa hetkel pangast üldse laenu – mulle öeldi otse, et otsi mees, ilma kaastaotlejata ei saa, kuigi palk vabalt võimaldaks laenu. See oli minu jutu point! Please wait. Lisaks võivad tahta majandusaasta aruannet. Tegin taotluse ja sain kohe EI vastuse. Pangast laenu taotlemine. Lihtsalt, kui sul on lapsed, siis peab su sissetulek olema vastavalt sellevõrra suurem. Ma ei küsinudki, kas ma saan laenu, vaid kas on tõenäoline. Eks ma siis valin midagi välja ja saadan taotluse panka, on selge, mis tuuled puhuvad. Mõttetu aja raisk käia vaatamas eluasemeid, millele pank võibolla nagunii laenu ei väljasta. Ära küsi, kus siin loogika on. Mitte midagi konkreetset, valige objekt välja, vaatame, mõtleme jms

Kommentit