SMS raha invest

.

Raha24

. Laenu võtsin Credit Investilt juba kindluse pärast, et kui ka kokkuostja maksab järgmine nädal ära siis saan kohe tagastada laenu. Elektroonika maaletooja, M. Mina olen igatahes väga tänulik. Halens krediit. Ilusalongi omanik Irina S. Niigi hilise külvi pärast tikkus aeg kiiresti takka ja mul ei olnud aega kokkuostjalt raha oodata. Ühel päeval sain hästi hea rendi pakkumise kesklinnas ja otsustasime töökaaslasega oma firma luua. Klient maksis küll kuu hiljem lepingu alusel arve kuid ilma kaubata oleks tehing üldse tegemata jäänud ja kaup tollis edasi seisnud.

Ärilaen | Laen ettevõttele | Ärilaenud firmale kuni 10 000.

. Sain järgmisel päeval vajamineva osa laenu ja tegin tehingu ära. SMS raha invest.

SMS raha.ee; laeninvest

. Kauba sain tellitud omadest vahenditest kuid kuna tollist ennem asju kätte ei saa, kui tollimaks on makstud, siis olin päris täbaras seisus. Pakume tagatiseta laenu mini credit.

Credit Invest andis mulle otseses mõttes stardiraha, et oma isa garaazist välja saada ja areneda korralikuks ettevõtjaks. Külviaeg oli traktor õlitatud ja maa ootas seemet. llma lisainvesteeringuta oleks minu suurimad tehingud tegemata jäänud. Muidu laenusid ei poolda kuid õige eesmärgiga tasub see end kordades ära! Autoremondifirma Juhatuse liige M

Kommentit