Suurlaenud kinnisvara tagatisel

P.S Pealegi praegu olemas selline asi nagu saneerimine.

Kiirlaenud netist esimene laen intressivabalt. Oliver Kruuda sõnul näitab pikaajaline kinnisvara-alane koostöö Mati Tusoviga, et tegemist on usaldusväärse partneriga. Tusov ju Kalevi aktsionär mitmete firmade kaudu veel pealegi. Suurlaenud kinnisvara tagatisel.. Pankrotiga ei kannata Kruuda eriti-no rahaliselt aga ärimehed sellega harjunud ja lähevad eluga edasi.

Laen konto väljavõtteta; suurlaenud kinnisvara tagatisel

. Go-nimeliste firmade kurikuulsate juhtumiste käsitlemisel jäetakse reeglina märkimata, et nende omanikeringis on pinginaabrid.

Pensionär laen - Kontrollima!

. Suurlaenud kinnisvara tagatisel. Seega siinsete kommenteerijate kahjurõõm on ennatlik. Lisaks on Kolsar ise edukalt alustanud ehitusfirma Sherman juht.

Laen konto väljavõtteta; suurlaenud kinnisvara tagatisel.

. Ehkki laenutegevus on tänavu olnud mullusest mõnevõrra elavam, ei ole see siiski laenumahu kasvu kiirendanud. Tagasihoidlikuks on jäänud ka välja antud laenu- ja liisinguportfelli kasv. Nagu ta ise ütles, et mudru jagub ja seda on tal ikka väga palju. Edukust on Kolsar põhjendanud tutvustega - suure osa käibest on andnud ärimehed Tusov ja Oliver Kruuda, keda Kolsar tunneb juba Põlvas veedetud nooruspõlveaegadest saati. Krt seda teab, kus see tõde on. Võiks olla päris huvitav lugemine, kui meenutada tehinguid Kalevile kuulunud kruntidega ja Vilma kruntidega Viljandis ja muudegi asjadega. Seega Luterma jne on VAID ÜKS TEMA ÄRIDEST

Kommentit