Tagatisfond kaitseb su raha

Maailma majandusteadlased peavad seda pensionikogujatele kõige mõistlikumaks. on Tuleva fondide depoopank. Eesti pankade pensionifondid paistavad maailmas silma kõrgete valitsemistasude ja kehvade tulemustega. Ja need säästud omakorda jõuavad sulle pika aja vältel tulu teenida. Keegi ei tea, millise fondi tootlus sinu elu jooksul kõige paremaks kujuneb, aga võid kindel olla, et säästad teenustasudelt nii palju kui võimalik. Tuleva klientidel on loomulikult kõik õigused ja tagatised, mis pankade pensionifondide klientidelgi. Täpselt nii nagu panga enda fondide puhul. Lisaks võitleme selle nimel, et Eesti seadused seaksid esikohale meie, pensionikogujate, mitte pankade ja kindlustusseltside huvid. Aga kui sulle Tuleva eesmärgid meeldivad, kutsume sind ka Tuleva ühistu liikmeks. Ja kui soovid näha, kuidas sinu pensionivaral seni on läinud, siis logi sisse Tuleva kontole – näed oma II samba pensionivara seisu, oma tegelikku tootlust ning tootluse võrdlust Eesti keskmise ning maailmaturuga. Kui soovid, loe pensionikeskusest lisa. Kui sul on pensionini jäänud vaid mõni aasta, tasub kaaluda Tuleva Maailma Võlakirjade Pensionifondi. Tuleva on sama turvaline kui panga fond. Saad muuta palgasummat, vanust ning valida pensionifondi. Selles fondis kogub pensionit enamik Tuleva liikmeid ja asutajaid.

Milline Tuleva pensionifond sobib sulle ja kuhu me raha.

.

Kiired laenud, kas firma võib anda töölisele intressita laenu. Viimased artiklid The requested URL /vajad-kiirelt-raha-sms-laenud/ was not found on this server. Tagatisfond kaitseb su raha. Ta põhjendab oma valikut nii: “Mina arvan, et üle kümne aasta pikkuse ajahorisondiga investeerides on parim valik indeksifond, kus on ülekaalus aktsiad. Meid valvab Finantsinspektsioon, iga meie tehingu kinnitab depoopank Swedbank ja riiklik tagatisfond kaitseb kõigi pensionifondide investoreid halvima vastu. Ma ei oska arvata, kuidas areneb konkreetne ettevõte või mingi majandusharu. võtab netipangas mõne minuti ja ei maksa sulle midagi. Vali Tuleva fond, sest mida rohkem inimesi koos pensioni kogub, seda soodsam on see meile kõigile.  Kui sul on vaid minut aega,  siis ütlen järgmist: Tuleva on sulle kasulik. Kaasajastasime infot meie portfellis olevate fondide kohta, kuna BlackRock on hiljuti nende fondide nimesid selgemaks ja arusaadavamaks muutnud. Riiklik tagatisfond kaitseb kõigi pensionifondide investoreid halvima vastu, kui fondivalitseja süül peaks tekkima kahju. Depoopank kinnitab iga tehingu fondi varaga. Koos Tuleva liikmetega saavad pensioni koguda kõik Eestis töötavad ja kogumispensioni ehk II sambaga liitunud inimesed. Lähemalt pensionikeskus.ee.

Kuidas valida hoius? Võrdle hoiuste intresse ja tingimusi

. Mina tõin juba kogu oma pensionivara Tuleva Maailma Aktsiate Pensionifondi – sama teeb minu teada ülejäänud Tuleva tiim ja asutajaliikmed. Meiega koos saavad kogumispensioni koguda kõik Eesti inimesed.

Kommentit