Tallinna Hoiu-laenuühistu

Ülevaade - Tallinna Hoiu-LaenuühistuTallinna Hoiu-Laenuühistu, lühendatult Tallinna HLÜ, ei ole eriti võõras paljudele inimestele, eriti Tallinna elanikele, kes on juba ammu märganud Narva maanteel terendavaid Tallinna HLÜ kontori aknaid. Lisaks kiirlaen sularahas 0% intressiga ja soodne auto laen..

Eesti Hoiu-laenuühistute Liit - Tutvu hoiu-laenuühistutega.

. Sinu raha 24 kiirlaenud.Eesti posti kontorist.

Peaaegu 2000-liikmeline Tallinna Hoiu-laenuühistu.

. Põneva võimalusena võib iga liige avada ka mitu hoiust ilma igasuguste lisatasudeta. Sisuliselt on võimalik hoiu-laenuühistust taotleda hüpoteeklaenu eesmärgiga oma olemasolevad laenud refinantseerida, et sedasi hoida kokku kõrgetelt laenukuludelt, mis võivad kaasneda väiksemate kiirlaenudega. Tallinna Hoiu-laenuühistu.

Tallinna Hoiu-laenuühistu lauluväljakul korraldatud pidu.

. Parim viis liikmeks saamiseks on minna lihtsalt Tallinna Hoiu-Laenuühistu kontorisse, mis asub Tallinnas Narva maanteel.Pärast liikmeks saamist on võimalik mõistagi kasutada kõiki teenuseid, kuid lisaks saab ka osaleda üldkoosolekul ja isegi osa saada kasumist. Intressi saab soovi korral kätte kas või iga kuu.Ülalpool mainitud intressid on seejuures netointressid, mis saad kätte pärast tulumaksu arvestamist. Samuti on võimalik hoiuperioodi pikendada.

Tallinna Hoiu-laenuühistu neljas pidulik õhtu Lauluväljakul

. aastal ning pakub oma liikmetele soodsatel tingimustel laene ja üsna kopsaka intressiga hoiuseid.Nagu ühele hoiu-laenuühistule kohane, on igaühel võimalik ühistuga liituda ning seejärel nautida ühistu teenuseid. Aastaaruande koopia - Ettevõttega seotud isikud Näidis Telli B-Kaardi andmed Telli Pandiinfo Näidis Telli Põhikirja koopia Telli Ehituslaen.

Kommentit