Tarbijate kindlustunne on kahanenud

Föderaalreserv otsustas eelmisel nädalal intressimäärad muutmata jätta, aga andis märku, et võib intresse alandada juba juulis. Laenu krediit liisi saar raha24. "Samas tuleb paraku tõdeda, et majandustsükkel on jõudnud üle oma kõrgpunkti ja hakkab tasapisi laskuma. Ükski Bloombergi küsitletud ökonomist ei ootanud nõnda madalat näitajat. aastast ning põhjuseks võib pidada kinnisvara laenuintresside vähenemist.Inimesi, kelle arvates on töö leidmine lihtne, on tunduvalt rohkem kui neid, kelle arvates on see keeruline. Ms raha.

Tarbijate kindlustunne hoiab kinnisvaraturgu üleval.

. Mobiile ja arvuteid ostetakse, kinokülastuste arv teeb rekordeid. Praeguse kindlustunde juures võib selline olukord veel jätkuda."Loe pikemalt Äripäevast, kuidas kommenteerib olukorda Swedbank ja ehitussektor. "Tarbijate kindlustunne on hea, ajalooliselt väga hea näitaja oli näiteks märtsis. Pigem on nii tarbijate kui ka kaubanduse kindlustunde näitajad positiivsed ja isegi viimaste aastate kõrgeimad.

Tarbijate kindlustunne hoiab kinnisvaraturgu languse eest.

. “Tõsi, indeks on praegu kõrgel tasemel, aga ebakindluse jätkumine võib indeksi volatiilsemaks muuta.”. Tarbijate kindlustunne on kahanenud.

Tarbijate kindlustunne laenuturul nõrgeneb. Pank soovitab.

.

Kristjan Liivamägiga globaalsest makropildist ja investeerimisideedest

.

Samuti on majanduslanguse hirmud kasvanud.Viimasel ajal on USA majandusandmed andnud majanduse tervise kohta vastakaid andmeid. Turismimess oli rahvast täis. Laen ärikliendile. Aeg näitab, milline see laskumine tuleb," ütles ta.Palmi sõnul võib tegelikult teistegi aastate nii lõpus kui ka alguses leida negatiivseid muutusi, mis aasta edenedes ikkagi tõeks ei osutunud. "Samas on märtsi tulemus eelmisest aastast veidi parem

Kommentit