Väikelaenu tingimused ja taotlemine

Palun sisesta oma Bigbanki kasutajatunnus ja püsiparool. Kahjukäsitlus Oled internetipangast välja logitud!Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, saada need meile pangateatega. Näiteks, kui Teil tuvastatakse südame- ja veresoonkonna haigus. Isegi kui jätkate ise laenu tagasimaksmist, maksame hüvitist kaaslaenusaaja haiguse või töökaotuse korral. Sisesta muutuvparool Sisene Eelmine püsiparool Uus püsiparool Korda uut parooli Muuda.

Väikelaen | SEB | Info ja kalkulaator

. Väikelaenu tingimused ja taotlemine. Hüvitamise otsus tehakse pärast dokumentide kontrollimist.Hüvitise maksmiseks vajalikud dokumendid tuleks esitada piisava ajavaruga enne järgmist laenu tagasimaksmise päeva. Kui olete laenu võtnud kahe peale, soovitame ka kaaslaenusaajal sõlmida laenumaksekindlustuse lepingu.. Kasutajatunnus Püsiparool Sisene Saada oma mobiiltelefonile Bigbank ID muutuvparool Palun kontrolli, kas kuvatud mobiiltelefoni number kuulub Sinule. Väikelaenu tingimused ja taotlemine. TöökaotusMaksame hüvitist näiteks, kui kaotate töö koondamise, ettevõtte suuruse vähendamise või selle tegevuse lõpetamise pärast. Kindlustusandja ei kanna hüvitise summat otse laenuandjale, vaid Teie arvelduskontole. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Juhime tähelepanu, et kasutame küpsiseid ka veebilehe toimimiseks. Vaidluste tekkimisel tegutseme lähtuvalt meie eksperdi hinnangust. Saada Saatsime Sinu mobiiltelefonile Bigbank ID muutuvparooli, palun vaata seda sealt. Lepingu sõlmimisele tasub mõelda, kui Teil on laenukohustusi, kuid ei ole piisavalt sääste, millega haiguse, õnnetuse või töökaotuse korral laenumakseid tasuda. Lepingu sõlmimine on lihtne ja mugavLepingu saate sõlmida mugavalt internetipangas. Palun sisesta Bigbank ID muutuvparool, mille saatsime Sinu mobiiltelefonile. Vajalikud dokumendidHaigestumise korral Haiguslehe koopia või mis tahes muu arstitõendi koopia Tõend Haigekassalt Märkused arstliku läbivaatuse tulemuste kohta Tasume läbivaatuse eest juhul, kui Haigekassa seda ei tee.

Väikelaenu tingimused ja taotlemine -

. Küpsiste eelistusi on võimalik muuta, kui muudad oma kasutatava seadme sätteid ning kustutad salvestatud küpsised. Töötuse korral saab kindlustusvõtja leppida Töötukassas kokku vastuvõtuaja, et oleks võimalik esitada dokumente enne laenu tagasimaksmise päeva.

Laenu tingimused -

. Täpsema info saamiseks tutvu meie küpsiste kasutamise eeskirjaga. Kui nõustud, palun vali „Jah, nõustun”. Sulle huvipakkuva info kuvamiseks, parema kasutajakogemuse tagamiseks ja turundamiseks kasutame küpsiseid.

Kahju hüvitamine Töökoha või töövõime kaotamisel teavitage meid esimesel võimalusel. Swedbank AS ei osuta krediidinõustamisteenust krediidiandjate- ja vahendajate seaduse mõistes. Laenuperiood on paindlik

Kommentit