Väikelaevakindlustus annab meresõitjatele südamerahu

Väikelaevakindlustus Küsi meilt kindlustuslahendust Väikelaevakindlustusega hüvitame Sulle merel, kaldal ja transpordi käigus laevale tekkinud kahju. Vali parim 300 euro väärtuses kiirlaen 12 kuuks.. Talvitumise ajaks eemalda väikelaevalt kõik elektroonilised ja muud väärtuslikud asjad, sealhulgas rippmootor. Ole kiirusega ettevaatlik. Kütuse lõhn võib viidata lekkinud ja aurustunud kütusele. Kui laev hakkab uppuma, püsi paigal. Teata omastele ja tuttavatele oma sõidu siht ja ajakava, samuti ka muudatustest oma plaanides. Vaata, et laeva pardal oleks alati olemas vajalik päästevarustus. Kui on laen pankas kas on voimalik lisada kõige väiksem liisingu intress. Kanna päästevesti nii merel kui ka kail olles! Ära sõida avamerele, kui paat ei ole selleks mõeldud. Kui väikelaev asub treileril, lukusta treiler selliselt, et seda ei saaks paigalt liigutada ning lukusta ka väikelaev treileri külge. Kui oled juba merel, suundu lähimasse sadamasse või varjulisemasse kohta. Rahva hulgas on see tuntud ka kolmanda osapoole kindlustuse nime all. Hüvitamisele kuulub nii asja- kui ka isikukahju. Mahavõetud rippmootor on kindlustatud ka siis, kui see asub lukustatud hoiuruumis.

Väikelaevakindlustus - Kindlustusest Kindlustus

. Kindlustusandja hüvitab ka kohtu- ja õigusabikulud.

BTA Kindlustus

. Jälgi, et sul oleks alati hea ülevaade merel toimuvast. Sinu kohustus on tunda kõiki meresõidureegleid. Kontrolli alati kütuse- ja gaasivoolikuid.

BTA - Väikelaevakindlustus

. Seal on sul turvalisem olla, kui maa poole ujuda. Kui ilm tõotab tulla halb, jää parem maale. Ära lae laeva lubatust üle. Väikelaeva, selle mootori või varustuse varguse korral on nende taasleidmise tõenäosus tunduvalt suurem, kui kindlustuslepingut sõlmides on iga eseme ID- ja seerianumber kindlustusavalduses kirjas. Vii prügi koju või sadamas olevasse prügikonteinerisse. Väikelaevakindlustus annab meresõitjatele südamerahu. Ära heida merel tekkivaid jäätmeid, õlijääke ega käimla sisu vette ega maismaale. Alkohol ja meresõit ei käi kokku. Vastutuskindlustust nõuavad näiteks regattide korraldajad, kuid soovitame seda kõigile väikelaevadele. Enne, kui lähed merele: Jälgi, et veesõiduk oleks merele minnes korras.

Väikelaevakindlustus - küsi pakkumist! | IIZI

. Ifi väikelaevakindlustuse eelised: Maksame ka tormis purunenud purjed Laeva päästmiskulud hüvitame piiranguta Õnnetusel vees on koguriski kaitse Väikelaeva valdaja vastutuskindlustus Kindlustame väikelaeva seaduslikult juhtiva isiku vastutust. Laenud kodunt lahkumatta, kiirlaen 3000 €. Isikukahju on näiteks ravikulud või elatise kaotus

Kommentit