Vali parim 2500 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks

Välisriigi kodanikele Eestis kehtiv reisikindlustus ​See reisikindlustus on mõeldud neile, kes tulevad Eestisse eesmärgiga viibida siin ajutiselt, nt inimestele, kes tulevad siia turismireisile, sugulaste või tuttavate juurde külla või ärireisile. juurde valitav Rendiauto omavasututuse kindlustus Sõiduki rentimisel on rendilepingusse märgitud omavastutus, mis jääb õnnetuse korral Sinu enda kanda.

Magus sektor: parim palk ligi 9000 eurot kuus - Äriuudised.

. Kõrge riskiga tegevuste kaitse Kui tegeled reisil spordiga või oled muumoodi aktiivne, siis võib olla vajalik valida kõrgendatud riskiga tegevuste kaitse. Kui kindlustatu sureb reisil juhtunud õnnetuse tagajärjel kuni kolme aasta jooksul arvates õnnetusjuhtumi toimumisest maksame pärijatele kindlustussumma.

REISIKINDLUSTUS Arvuta hind Teata kahjust Reisikindlustus aitab korvata ootamatud lisakulutused, mis võivad reisil olles tekkida. Boonuskaitse kehtib vastavalt selles piirkonnas, kus Sinu reisikindlustuse leping.

Vali parim 2500 euro väärtuses kiirlaen 6 kuuks!

. Meditsiiniabikindlustus kuulub juba baashinna sisse. Tegutse kohe Ole nobe ja osta reisikindlustus kohe pärast reisi broneerimist, nii hakkab reisitõrkekindlustuse kaitse kiiremini kehtima. Õnnetusjuhtumi kaitse Maksame kindlustatule püsiva puude hüvitist, kui kindlustatu tervislik seisund on kindlustusjuhtumi tagajärjel ühe aasta möödudes püsivalt halvenenud. Läti, Leedu, Taani, Norra, Rootsi, Soome, Island. Kindlustust on vaja ainult siis, kui midagi juhtub, kuid kindlustusega kaasnevat meelerahu vajad kõigil oma reisidel - rutiinsest komandeeringust lõõgastava perepuhkuseni. Veelgi suuremaks turvatundeks tutvu kõikide kaitsetega! Hüvitislimiidid Hüvitislimiite määrates veendu, et need vastaksid võimalikele kahjudele. Loe, mis on uut! If Plus boonusprogrammi kaitsed Sõltuvalt Sinu If Plus tasemest kehtivad Sulle boonusena täiendavad reisikindlustuse kaitsed. Nii on ka Türgis, sh lennujaamas, juhtuvad ettenägematused kaitse all. Korduvreisikindlustus Reisides aasta jooksul mitu korda, on Sul võimalik sõlmida korduvreisikindlustus, mis on soodsam, kui osta iga kord enne reisi lühiajaline reisikindlustus. Reisikindlustuse piirkonnad Kui Sa läbid reisisihtkohta minemiseks mitut riiki, vali kindlustuse piirkond nii, et kõik riigid oleksid kaitse all. Näiteks, kui lendad Saksamaale vahemaandumisega Türgis, tuleb valida piirkonnaks Laiendatud Euroopa. Vaata SIIT, kas Sinu harrastatav tegevusala kuulub madala, kõrgendatud või erikokkuleppega tegevuste hulka. Krediidit ilma procentit. juurde valitav Füüsilise palgatöö kaitse Kui teed reisil olles füüsilist tööd, siis vali meditsiiniabi lisakaitse, et ka töötegemise käigus juhtuvad õnnetused oleksid kaitse all. Vali parim 2500 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks. USA, Kanada ja kogu maailm See piirkond vali, kui reisid Ameerikasse ja Kanadasse.

PÜHA MÜRISTUS: vaata, millise zombide tapmise mersu saab.

. Kaitse kehtib vastavalt selles piirkonnas, kus Sinu reisikindlustuse leping. Reisitõrkekindlustus Veelgi parem reisikindlustus Oleme muutnud reisikindlustuse tingimusi veelgi paremaks, et saaksid oma reisi muretumalt nautida ka siis, kui juhtuvad ootamatused. Reisitõrgete puhul ära unusta küsida asjakohaseid tõendavaid dokumente! Grupisoodustus Reisikindlustusel pakume grupisoodustust alates kümnest kindlustatud isikust. See piirkond vali ka siis, kui reisid mõnda Euroopa riiki läbi Põhja- või Baltimaade.

Vaata ja võrdle: kui palju erineb sinu palk sama ametit.

. Hüvitame välisriigist Ifile, Ifi kahjukäsitluspartnerile, transpordiettevõttele, reisibüroole, majutusasutusele või muule reisiteenust osutavale ettevõttele kindlustusjuhtumi tõttu tehtud telefonikõned, saadetud e-kirjad, veebiteated, e-vestlused jms. NB! Valgevene viisa taotlemiseks ja riiki sisenemiseks ei sobi Ifi reisikindlustus. Riskiohtlikel töödel või ametites seda kaitset kasutada ei saa. Kaitse ei kehti Eesti territooriumil ega Eestis renditud sõidukitele. Lisaks Euroopa riikidele: Armeenia, Aserbaidžaan, Gruusia, Kasahstan, Türgi, Iisrael, Tuneesia, Maroko, Egiptus ja Araabia Ühendemiraadid. Loe lähemalt If+ boonusprogrammi soodustuste kohta plus.if.ee lehelt. Reisikindlustusega tagad omale muretuma reisi: Erakliiniku teenindus Kui vajad välismaal arstiabi, võid pöörduda lähimasse erakliinikusse, kus on lühemad ootejärjekorrad. Kogu maailm, v.a USA ja Kanada Kõik maailma riigid, v.a USA ja KanadaSee piirkond vali, kui reisid näiteks Austraaliasse või Aasiasse

Kommentit