Vali parim 7000 euro väärtuses kiirlaen 30 päevaks

Fakt on see, et kõige vastupidavamad automaadid on kõige algelisemad vanakooli hüdraulikaga automaatkastid. muidugi sõltub ka kasutamisest. Ja kui kast lähebki, siis Lätis saab märksa odavalt selle korda kui Eestis. Kõige halvemad on vanade Saksamaa suure läbisõiduga taksode kastid ehk siis vw Passat ,Touran ,mida on palju Eestisse toodud ronte. Veel hullemini kuluvad koonusega variaatorid nagu Fiatil. Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida. siis kui kast laiali, siis hädaldatakse, et näed millist saasta toodetakse. Saksa ja Prantsuse autodel on palju tehnoloogilisi uuendusi ja mida keerulisem, moodsam kast seda suurem tõenäosus, et midagi laiali läheb või tarkvara lolliks läheb. Laenu intressimäär võib olla seatud ka vahendaja ehk ühisrahastusportaali poolt siis kasutatakse sobiva intressimäära leidmiseks laenuvõtja krediidianalüüsi. Sarnast muret on olnud Toyota variaatoriga, kusjuures esindus oli käitunud üleolevalt. Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Tee mis tahad aga kohapealt minema ei saa. Moodsatel käigukastidel kipub ka vahepeal softi probleeme olema ja vea siis auto treileriga esindusse kui selle asemel näiteks vajutad armatuuris nuppu ja soft jälle toimib. Palju mugavam oleks reset nuppu armatuurist vajutada olnud. kui sul ikka igal ristmikul ja foori taga kohalt minekuga peab rehv suitsema, siis selga ju, et oma ettenähtud eluiga vastu ta ei pea. samuti ettenähtust suuremate koormuste vedamine. Selge on see, et variaatorkastid ei kesta suuri läbisõite. Tavaliselt on manuaal käigukastid töökindlamad, kuid mis auto mudelil oleks parim aut.käigukast. Uuringu tulemused on masendavad. Imestan, et tänapäeva autodel ei ole veel reset nuppu välja mõeldud, nagu arvutitel on. Isegi kui kast on usaldusväärne,võib mootor vajada kallist remonti. Võimalik et ka osadel Ameerika autodel. Ja kas uuski kindlustunde annab. Seega VAG Multitronic variaator ketiga ei kesta suuri läbisõite ilma remonti vajamata. Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi".

JÄRGMINE PEATUS | Elu Šveitsis – 7000 euro suurune palk.

. Vali parim 7000 euro väärtuses kiirlaen 30 päevaks. Eks siin olegi vahe, et kas tahad sõita ja ei tunnegi käiguvahetust või lepid aeglasemalt käiku vahetava jõnksatava autoga ja suurema küttekuluga. mis vahet seal on, milline käigukast sul on, kui sellel ei täi õli vahetada. Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis. Ekraan ütleb, et vajuta pidurit aga pidur on juba all. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida. Audidel nuki ketid, kui pole õigel ajal tehtud, läheb kokku paar kilo. Ehk käigukasti tüübi ja auto mudeli järgi. Ja Audi tiptronik peab vastu hästi ja vahetab pehmelt. Ka Toyota Priusel on variaator. vähemalt vahetusvälba piires, kui mitte tihedamini.

Vali parim 7000 euro väärtuses kiirlaen 30 päevaks. Selles suhtes ei saa margi järgi öelda mis on vastupidav ja mis ei ole. seda, et sa pead käima seda mersus hooldamas ja kasutama seal ette nähtud õli. Neid on sellistes hinnakäärides veidi enam lootust leida kui Toyotat, kuigi läbisõit võib hirmutada. Olen mõned aastad tagasi kusagilt Saksa autoajakirjast lugenud et Mercedes annab oma automaatkastidele miljoni kilomeetrise garantii. Samas, oleme realistid, kui ostame kasutatud asja, et saa loota uueväärset. Omanik kommenteeris, et Pärnust väga kaugele ei julge sõita. Akult korraks juhe maha ja kõik toimis nagu peab. Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Mul läks ükspäev käsipidur lolliks ja enam maha ei saanud. Autoks salongist uuena võetud MB suurem maastur, hinnaklass saja kilo ligidale. Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Lubatud on teema laiendamine.

JÄRGMINE PEATUS | Kust võtab 16aastane tüdruk 10 000 eurot.

. Diisli tahmfiltrid, igal mootoril aju ei peta

Kommentit