Vali parim 8000 euro väärtuses kiirlaen 6 kuuks

Viimases "Otse kümnesse" saates viitas Väli, et kuna Ernits vahetas erakonda, siis tal enam "Otse kümnesse" saate juhtimisse asja ei ole."Peeter Ernitsa lasime hüppamisest väsinuna puhkusele. Tallinna majad on väga erinevas korras, hinnaklassi viimase otsa majad on luksmajapidamised. "Jakko Väli käib meil Toompeal endale riigikogu valimisnimekirjas kohta ostmas.

Rattaringlus | Tartu linn

. See päris unenägu ei ole," rääkis Ernits.Jakko Väli ennast ei õnnestunud ERR-il tabada.

Tartu rattaringluses sõideti kahe päevaga üle 80 000.

. Tartu laenu hoiuühistu. Vali parim 8000 euro väärtuses kiirlaen 6 kuuks.

Valgamaal, Raplamaal, Võrumaal, Järvamaal, Lääne-Virumaal ja Hiiumaal ei ole üldse üüripakkumisi üleval. Toimetaja: Aleksander Krjukov. Pakkumises olevad majapidamised on kenasti korda tehtud, võiks isegi öelda, et luksusliku sisustusega varustatud.Mujal Ida-Virumaal üüripakkumisi ei ole.

Vali parim 9000 euro väärtuses kiirlaen 2 aastaks!

. Tartus ja Tartumaal ootavad üürilisi neli majapidamist. Seni edutult, suuremad erakonnad on mehe viisakalt minema saatnud.

Reisid / Reisipakkumised / Viimase hetke pakkumised.

. Mõned võimalused, näiteks Vabaerakond, Elurikkuse erakond on veel jäänud," kirjutas Ernits.Hiljem täpsustas Ernits ERR-ile, et sellest informeerisid teda suuremate erakondade juhid."Ja kõige naljakam on see, et see summa on olnud sama

Kommentit